Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdt egy hivatásossal mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt egy hivatásossal mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom 27 én 19.

3 hónapja vagyunk együtt szeretem is és ma este kiderült h 2 éve le feküdt egy prostival...

Mit tegyek ? Nem tudom el képzelni hogy ezek után szexuálisan vonzódni fogok hozzá :@ ti mit tennétek ???


2012. dec. 11. 02:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
24%
Pedig hidd el, hatalmas nagy konkurrencia. Mit gondolsz te, az elkényelmesedő félben lévő házziállat nőket hányan csalják szarrá nap mint nap. Nehéz lenne összeszámolni. A mai világban igencsak nehezen kapható mert beteg, idegbeteg csalódásoktól bezárkózott nem fizetős nők, vagy csúcskategoriás valógatódögök hada mellett igaencsak konkurrenciát jelentenek a szintén csőcs kategoriás írtó könnyedén kapható prostilányok, akiket akkor szedsz elő ,emg löksz el magadtól amikor akarsz a pénzedért. Ez így hidd csak el, hogy nagyon sokunknak kényelmes! sokkal de sokkal korrektebb és kényelmesebb hobbi, mint barátnő szeszélyeinek behódolni, pitizni,hogy ugyan gyjereee máá, meg még megtartani is. Vannak akik nem szeretnek erre idegileg rámenni. Nem kell lenézni a prostizós palikat, jól tudják ők ,hogy mit akarnak. Nem midenkinek célja, álma a családos életben poshadás. Nem kell ide a nagycsaládos menőjenő vagyok duma. A fickó meg jól tette ha tette, most meg őszinte vólt, ezt inkább díjazni kéne, mint leépíteni. Mivel jobb egy hazug disznó partner, aki szintén ugyanúgy benne van a pakliban, hogy kivel mivel kúrt annak idején úgysincs ráírva, legalább valaki őszinte ebben a hazug szemét világban!
2012. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:

Számomra nem konkurecia egyik sem.

Mindent megtudok adni szerencsére a páromnak és képzeld csak el boldog mellettem és még fizetnie sem kell :O Gondolom ez elképzeélhetetlen számodra.

Igazából sajnállak,látszik, hogy nulla sikered volt a nőknél az életben...nyugodtan prostizz, legalább szexet kapsz ha már valódi érzelmeket nem.

2012. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
53%

Én pasiként mondom, hogy elég gáz ha már annyira lúzer valaki, hogy fiztőshöz kell fordulnia.

Te pedig szánalmas vagy 50 akárnáyn %-os.

Egy normális párkapcsolat össze sem hasonlítható a k€rvázással vagy az egyéjszakás kalandokkal.

25/F

2012. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
50%

Oké, nem azt ítam,hogy mindenkinek az. De a legtöbbnek az.

Nem igaz,hogy nulla sikerem volt, csak az igaz,hogy minden lehetőséget kihagytam, mert szartam rá, nem akartam sose ismerkedni, puncsolni senkinek. Nem vagyok haverkodós. Nőkkel főleg nem. CSak szexre kellenek, szexuális kielégülés "eszközei" számomra, semmi több. Sokkunk van így ezzel biztosan. Márpedig azok a nők, akik kiszemeltek, egy ilyet mint én sosem kapnak meg, mert inkább a prostit választom, és ilyen értelemben számukra igenis konkurrencia, még ha nem is sejtik, hogy állatira nem vesztenek semmit vele,ha lemaradnak rólam :))

De hát mindenre van példa, előző, abszolút elfogadható amit írsz, te egy olyan vagy és kész, én meg egy ilyen. EZ az élet! CSak bizonyos helyzetekben tudni kell tolerálni, ha valaki máshogy áll hozzá bizonyos dolgokhoz, és ami történt az megtörtént, ami a hátunk mögött van, azzal már nem érdemes többé foglalkozni. Csak jelen van meg jövő ami számít.

2012. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
55%
Azért kíváncsi lennék ezekre a "aki elmegy egy hivatásoshoz az egy lúzer" egyénekre! Ha nem lenne nőtök szerintem az elsők között mennétek el egy k...ához. Felesleges ez az álszenteskedés!
2012. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
56%
Sosem fogok szexért fizetni senkinek...nincs rá szükségem, mint sok más értelmes férfinak sem.
2012. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 gr. Shadow ***** válasza:
45%

1. Semmi közöd nincs hozzá hogy mit és kivel csinált két évvel előtted!

2. Jobb lesz neki nélküled!

3. Egy szánalmas nyafka éretlen p.csa vagy akit jobb nagy ívben elkerülni!

2012. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
51%
31-es; konkurencia neked a füled, lúzer vagy mert láthatóan a nőknél sose volt semmilyen sikered ezért az összeset utálod. Egy rendes kapcsolat szerelemmel össze sem hasonlítható a prostizással. Attól még hogy neked nem jött össze vannak boldog emberek a világon akik nem csalják meg a párjukat. Persze ezzel a felfogással te nem fogod ezt megtapasztalni maradj csak a prostiknál te érzelmi korcs az való neked.
2012. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
18%
Rúgtam már ki ezért hapsit, undorító és szánalmas dolog egy ilyen tetves, mocsadékhoz elmenni. A hányinger kerülget az ilyenektől, senkiházi barmok.
2012. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
67%
Vicces, hogy mindenki ezen pattog, hogy elment k*urvához, bezzeg ha 2 éve lett volna egy egyéjszakas kalandja, arra meg senki nem mond semmit.
2012. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!