Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdt egy hivatásossal mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt egy hivatásossal mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom 27 én 19.

3 hónapja vagyunk együtt szeretem is és ma este kiderült h 2 éve le feküdt egy prostival...

Mit tegyek ? Nem tudom el képzelni hogy ezek után szexuálisan vonzódni fogok hozzá :@ ti mit tennétek ???


2012. dec. 11. 02:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:
Nem vagyok prüd csak még nem voltam ilyen helyzetben és eléggé furcsa ... Nem jártam még olyan fiúval aki ilyen szolgáltatást igénybe vett volna ... És nem tudom hogy kezelni a helyzetet azért tettem fel a kérdést hogy mit tegyek ilyen helyzetben ...
2012. dec. 11. 03:41
 12/69 anonim ***** válasza:
7%

Mi az hogy "mit tegyél ilyen helyzetben"??

A prosti szerinted mennyivel rosszabb mint az a lány aki pl az előléptetéséért fekszik le a főnökével? A másik meg hogy szerintem semmi közöd ahhoz hogy a párod kivel feküdt le 2 éve, igaza van az előttem szólónak kb annyi eszed van mint egy 5 évesnek.

2012. dec. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
16%
És akkor mivan ha lefeküdt egy prostival? A prostituált is csak ember meg akkor mivan ha már sokan +baszták ez kb olyan hogy te is beszélgettél már sok emberrel és mégsem érdekel senkit szerintem sincs közöd hozzá hogy mit csinált két éve és nagyon gyerekes vagy
2012. dec. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
# 5/13 ma 02:39 igaza van... egy csomó, nem prosti közül is van olyan, aki k*cseszett gusztustalan... iserek egy csajt, 18 éves, és szerintem durván 60 sexpartnere volt már, akiket lesz*pott stb... egy prostinak sincs ennyi...
2012. dec. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
17%
Állítólag a lányok előbb érnek, mint a fiúk. Itt az élő cáfolat. (A hisztivel csak azt éred el, hogy nem lesz őszinte hozzád.
2012. dec. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
42%

Én is undorítónak találom,plusz kicsit szánalmasnak ha valaki nem tud máshoz fordulni csak prostioz.

Persze ettől még nem változna semmi a sráccal kapcsolatban, de az ilyet inkább nem akarom tudni.

2012. dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
14%

Barátnőm 30emberrel feküdt le 20 éves korára.


Én 6-al,mégis azon van kiakadva,hogy felhívtam 2,5 éve egy prostit..


Egyes nőknek fura ertekrendjuk van...

2012. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 menta34 ***** válasza:

"... Nem jártam még olyan fiúval aki ilyen szolgáltatást igénybe vett volna ..."


Vagy csak nem tudtál róla.

Most hogy derült ki? elmondta a sokeszű?:)

2012. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem ezt minek közölte veled? Te kérted meg rá?

Ha választani lehet inkább én sem akarom tudni,hogy a párom mikor feküdt le éppen prostival mert nagyot esne a szemembe, hogy egy épkézláb nőt nem tudott szerezni magának.

28/N

2012. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
33%

Úristen, azt hittem akkor feküdt le prostival, hogy veled együtt volt, de így...

De talán nem feküdtél le mással előtte? "Pfuj, de gusztustalan"

2012. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!