Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdt egy hivatásossal mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt egy hivatásossal mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom 27 én 19.

3 hónapja vagyunk együtt szeretem is és ma este kiderült h 2 éve le feküdt egy prostival...

Mit tegyek ? Nem tudom el képzelni hogy ezek után szexuálisan vonzódni fogok hozzá :@ ti mit tennétek ???


2012. dec. 11. 02:15
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
48%
Na és akkor mi van? Te is megveszed magadnak,ami kell? Nehogy már ilyenen idegeskedj. Sőt már aids-tesztre sincs értelme elküldeni..
2012. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
49%
hát én sem ugrálnék örömömben ha megtudnám ezt a páromról, de az ég szerelmére te még képbe se voltál akkor, inkább menjen el egy tiszta (egészségügyileg ellenőrzött) prostihoz minthogy meghülyüljön ha már nagyon kanos és egy csaj sincs a környéken. Szerintem is kicsit túldramatizálod ellenben ha a kapcsolatotok alatt megy el k@rvázni akkor rúgd ki.
2012. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
39%

"De gusztustalan h ilyet csinált"


Brühühühühühühühüm!!! Max. akkor lett volna ha a 3 hónap alatt ment volna egy hivatásoshoz! Mi lenne ha rád is ezt mondaná pl. mert tételezzük fel előtte volt már valakid?


Szánalmas!

2012. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy valakinek volt kapcsolata vagy lefeküdt valakivel...nem egyenlő azzal, hogy akkora szerencsétlen, hogy még a szexért is fizetnie kellett...

Persze mikor valaki olyan szinten csúnya, vagy olyan hibája van ami miatt szinte lehetetlen, hogy találjon magának valaki azt még meg is értem....de, hogy egy normális srácnak ez miért kell azt már nem...

2012. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
71%

Nagy nyomorék a barátod, hogy ezt bevallotta. Biztos elhitte azt a baromságot, hogy a múltról őszintének kell lenni! :D

Egyébként kérdező egyetértek veled. Szerintem szánalmas, hogy elment egy kur*vához. Én nem tudnék megdugni egy olyan szutykot, aki már össze se tudja számolni, hány emberrel volt és még ezért fizessek is? Akkor inkább kiverem, ha nincs barátnőm.

28F

2012. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
45%
Mivel lenne az jobb, ha nem prostival feküdt volna le, hanem valakivel, aki igazából nem hivatásos, de nagyon sok partnere volt előtte?
2012. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk én olyannal se jönnék össze. Én kidobtam már olyan nőt, aki bevallotta, hogy volt egyéjszakás kalandja.
2012. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
18%

Rógd ki, nagyon jó lesz a srácnak, mert megszabadul tőled. Még egy ilyen elves nőszemélyt nem lehet eltürni. Mert mivan abban, ha évekkel ezelött elment egy prostihoz. Nemi beteg? Nem. Akkor meg? Elmondanám, hogy egy normális háznál fogadós prosti ezerszer különb ,tisztább ,normálisabb ember mint ha felszedett volna tíz másik diszkós cafadékot! hidd csak el. Azok még fertőzőbbek meg aljadékabbak lehetnek. Még egészségügyi papirjuk sincs.

Egyébként meg inkább királlyá kéne koronáznod a barátodat, hogy bevallotta neked ezt, és néz annyiba,hogy nincs titka előtted. nem sokan vallanák ezt be, mert tudják a férfiak ,hogy a legtöbb nő ilyen hisztis picsha. Az ilyenek miatt nagyon tudnak cidrizni, de értelmetlenül. EZért utálom a nem fizetős nőket. Tökkelütött népség, rettegnek, marhanagy konkurrenciát látnak a fizetős lányokban. Te már betegesen félsz attól,hogy ezután rommá leszel csalva majd ezután is prostikkal, mert két éve eltalált menni. Tiszta beteges. Rúgd csak ki, legalább megszabadul tőled! Jobbat érdemel! Hajrá!

2012. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
84%
Végül is ki-ki hogy érzi és milyen a hozzáállása. Ha valakinek ez erkölcsileg nem fér bele és nem tud ezen túllépni, akkor tényleg jobb, ha olyan partnert keres inkább, akinek az övéhez hasonló nézetei vannak erről.
2012. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:

Konkurenciát egy fizetős lányban ? :D Rég hallottam már ekkora hülyeséget :D

Nem konkurencia csak szánalom, hogy nem tud szerezni magának egy nőt akinek nem kell fizetni.

És marha nagy tévedésben élsz, a k@rvák kb 10%-nak van valódi egészségügyi papírja és azok is az átlag embernek nem megfizethető kategóriába tartoznak. Szóval ezzel kár vígasztalódni...

2012. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!