Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdt egy hivatásossal mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt egy hivatásossal mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom 27 én 19.

3 hónapja vagyunk együtt szeretem is és ma este kiderült h 2 éve le feküdt egy prostival...

Mit tegyek ? Nem tudom el képzelni hogy ezek után szexuálisan vonzódni fogok hozzá :@ ti mit tennétek ???


2012. dec. 11. 02:15
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
47%

Azért az "én sose fizetnék a szexért, elég szánalams lehet az, aki prostihoz megy" típusú emberkékre kíváncsi lennék. Gondolom a kis szüzek vannak ezen a véleményen, akiknek csak anyuci volt az életükben.


Melyik nőért nem kell fizetni? Dönthetsz vagy időben és pénzben (álbarátnő, csak hogy legyen valaki) vagy csak pénzben fizetsz (prosti).


Azért aki azon a véleményen van, hogy inkább összejön egy lánnyal csak az ingyen szexért, eléggé elgondolkodtató. Nekem ez a szánalmas. Legyen kit megd*gni, legyen kit anyucinak bemutatni.

2012. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:

Kibeszélt álbarátnőről?

Vagy rendes barátnő, vagy csak "szexkapcsolat"...erre egyébként megvan 2-3 állandó lány...néha-néha összejövünk ha úgyvan ( és ez haveri társaságom nagyrésze ezt csinálja) akikkel az elején tisztázva lett, hogy senki nejmakar többet.

Mi a különbség? Csak annyi, hogy ezeket a lányokat ismerem,nem kell nekik fizetni és a legfontosabb azért fekszenek le velem mert AKARJÁK nem azért mert pénzt kapnak.

Észnélkül k@félni,nulla tudással még a legdegeneráltabb is tud bármelyik fizetőssel...

2012. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
39%

Máshova írtam, de ide is illik:


Nem voltam prostituáltnál, de át tudom érezni "azoknak" a srácoknak a helyzetét. Nekem is volt egy időszakom, hogy akartam menni, még fel is hívtam egyet(ez a párkapcsolatom előtt volt!), ami miatt a párom neheztel rám amúgy a mai napig, nem tudom, hogy miért.


Nekem más volt a helyzet. Volt már egyéjszakás kalandom, és volt olyan kapcsolatom is, ahol a lány csak azért jött össze velem, hogy a barátnői előtt legálisan lefekhessen velem, ne nevezzék ribancnak.


De egyszerűen elegem lett. Elég elfoglalt voltam, nem volt időm arra, hogy elmenjek egy buliba, és eltöltsek ott 4-5 órákat, úgy, hogy még koránt sem biztos, hogy akad valaki, azért annyira jól nem néztem ki, a színvonalt pedig nem adtam le sosem. Ráadásul összehozott a "sors" pár olyan csajjal, hogy az hihetetlen. Vagy abszolút analfabéta volt a szexhez, esetleg annyi nem volt benne, hogy kimenjen a mosdóba és megtisztálkodjon(pedig kinézetre nem volt igénytelen dög!), vagy mindenre húzta a száját,"ne csináld ilyen erősen fáj" stb.


A párkapcsolati fronton ezzel párhuzamosan nem jöttek össze a dolgok valahogy(persze ha párkapcsban voltam, nem voltam 1éjszakásokban!!), vagy csak nem tudtam összejönni a kívánt hölgyeménnyel.


Ezután fogant meg a gondolat bennem. Azok a lányok, akiket meg lehet kapni egyéjszakás kalandokra, miben különbek, mint egy prostituált? Semmiben, sőt, sok tekintetben még rosszabbak is, annak ellenére, hogy mind kis lepedőakrobatának képzeli el magát, közben meg a nagy része csak fekszik mint egy kis darab fa, és kimerül ott a szexuális tudás, hogy szétteszik a lábukat, esetleg 2 perc lovaglás után kérik az embert, hogy "váltsunk".Tisztelet a kivételnek, de a legtöbb(99%) egyéjszakás nőcske köszönő viszonyba sincs azzal, hogy mi kellene egy pasinak, mert csak magával van elfoglalva és kis királynőnek érzi magát. Talán egy tekintetben jobbak, még pedig abban, hogy megvan az elejtett vad feeling bennük. Ennyi, az meg elég kevés érv.


Tegyük fel, hogy elmész 4 buliba, ameddig megkapsz egy csajt(áh de jó arány lett volna ez!!). Ha 1000ft a beugró, akkor az 4000ft alapból. Ehhez hozzájön az, hogy mondjuk összesen a 4 alkalommal meghívsz 6 csajt valamilyen italra, legyen csak fejenként 1000. Ez már 10ezer forint összesen. Ha te is iszol, ez már sokkal több, nem volt ritka, hogy egy hétvégi bulizás folyamán elszórtam 20ezer forintot. Ehhez hozzájön, hogy az időm elég drága ahhoz, hogy minden héten buliban legyek, hogy havi 1 csajt megfektessek. Még ha én nem is iszok,amit nehéz megállnom egy buliban, ugyanis utálom őket, mint a szart,így nem tudom elviselni őket alkohol nélkül, akkor is ottvan, hogy elmegy 8ezer forint+benzinem egy numerára , úgy, hogy nem tudom, hogy nem full idióta-e az ágyban, esetleg igénytelen, mert büdös a p*nája stb. Ezen felül hallgathatod a hülye dumákat a nőktől, az üresfejű társalgást a "hú de imádom ezt a zenét" és társait.


Arról meg ne is beszéljünk, ha egy kitartottad van, csak azért, hogy szexeljen veled. Havi legalább 80ezer,és meg van az esély, hogy belészeretsz, ő meg kiforgat a vagyonodból, esetleg lenullázza a motivációd a munkád felé stb.


Ráadásul nem a kamionosqrvákra kell gondolni. Egy nagyon szép lányt meg lehet kapni 20ezerért 1 órára, és a barátaimtól ahogy hallottam, ha normális vagy, akkor sokan ezért 1,5-2 órákat is adnak.


Szóval amelyik lány azt mondja, hogy "fúj prostihoz mentek egyesek", az gondoljon már bele abba, hogy mennyivel különb az, aki elmegy egy buliba, és felszed valamilyen csajt! Illetve azok a csajok mennyivel különbebbek egy prostinál, akik csak úgy minden jött mentnek szétteszik a lábukat? Persze ők azzal védekeznek, hogy nem jöttmenteknek teszik szét, hisz vannak irányába vágyak. Gyenge védekezés.


(jelenben fogalmaztam, mert így könnyebb volt leírni, viszont jelenelg párkapcsban vagyok, szóval meg sem fordul a fejemben sem a csajozás, sem a qrvázás!!!)


Szóval mindenki gondoljon bele kicsit a másik helyzetébe is, ne csak a saját maga által emelt pulpitusáról szórja az "igazságot" a saját hülyeségéről, ráadásul ítélkezve mások felett.

2012. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó.

Mennyivel jobb egy lányaki bevállal néha egy egyéjszakás kalandot? Annyival, hogy az a lány élvezetből csinálja vagy , hogy kielégítse az igényeit nem pedig azért mert büdös neki a rendes munka.

Ha pedig ilyen lánnyal fekszel le ne csodálkozz, hogy a nagy részük nem lesi minden kívánságod...még jó,hogy magával foglalkozik ( mint azoknak a pasiknak nagy része is szintén csak saját magukkal akik prostihoz mennek)

2012. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
60%
Ugyan ugy elítélendő az egyéjszakás is.Az ilyen erkölcsileg nulla pasikat is jó messziről kerülni.
2012. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:

A regényíró vagyok.Vannak helyzetek, amikor egy ideig kerülendő minden helyzet, amikor csalódás érhet. Párkapcsolat kilőve ilyenkor, mivel életem legnagyobb veszteségeit (pénzben...) mindig akkor könyveltem el, amikor csalódás ért.



Időm nincs olyan sok, hogy hétvégente elbulizzak 5-6 órákat.


Szóval nem kizárt, hogy valaha még igénybe fogom venni. De jelenleg boldog párkapcsolatom van.

2012. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

"Észnélkül k@félni,nulla tudással még a legdegeneráltabb is tud bármelyik fizetőssel..."


Nem unod már a mantrát? Nem tudom miért vagytok ennyire rosszul ha valaki ezt választja!


Ha pl. én is úgy döntenék, hogy közvetlenül fizetnék valakinek (és nem "közvetve" mint soknak), főleg úgy, hogy nem vagyok elkötelezve akkor még ha fejen is álltok akkor sem lenne jogotok kritizálni. Főleg nem ennyi időre! Aki meg ezért pattogna akkor az mehet a büdös p...ba és kész!

2012. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
te meg feküdj le velem, és akkor majdnem kvittek vagytok
2012. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
25%

Látod, azért kapirgálnak itt annyira, mert mondom én, konkurrenciát látnak bennük. Egyszerüen beleörülnek az irígységbe a nők, megvesznek ha már a kurvi szót meghallják akkor is. Ha nekik egy totál közönbös dolog volna ez, nem tartanának tőle, akkor hidd el, nem is zavarná őket annyira. Szard le a családcentrikusokat hosszú szöveget író forumtársam, mert cidrizni azt tudnak nagyon. Amúgy jó volt ez a szöveg amit írtál ott a hosszúban, valóban bőven van összehasonlítási alap az egyéjszakás retkekkel. Valóban hulladék az egyéjszakás, mert a nőnek olyankor nem áll érdekében hogy te jól érezd magad vele, csak hogy ő kielégüljön, utána meg eltakarít a halálba, mert csak annyira kellettél neki. A legtrógerebb viszonyulás mindközül az egyéjszakás kapcsolatok.

Igazi társat találni az valami eszement nehéz ,bonyolult dolog, meg ugye akik gyülölnek udvarolni azoknak főleg

Lemész buliba valami cafadékot összeszedni, állati nagy dicsőség hogy meghódítottad nem pénzért persze, csak mit ér az egész, ha csak egy éjszakára kellettél neki, még megalázóbb, aljadékabb, mint ha fizetsz a szexért. Egyszerüen nem értem miért olyan alsóbbrendű,ha valaki fizet a szexért. Ez a kényelem, gyors pina ára! Ez az ára annak,hogy nem kell a nő kegyeiért "melózni" hónapokon át ,hogy tárja szét a muffját végre valahára. Ez az ára, hogy bármelyik katalógusból kiválasztott csúcsnőt egy csettintésre kúrogathatom szanaszét. Ez a pénz megér ennyit.Valamit valamiért.

2012. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:

És én miben látok konkurenciát miközben férfi vagyok? :DD

Egy k@rva semmiben nem konkurencia...ez csak azoknak a menedéke akik másképpen nem tudnak nőt szerezni.

Egy egészséges gondolkozású férfi mégcsak összesem hasonlítja egy rendes kapcsolattal ezeket a nőket...

2012. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!