Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit akar tőlem? Csak a szex miatt keres fel néha?

Figyelt kérdés

20-on már bőven túl van,férfi az illető. Megismerkedtünk,még aznap volt szex,kb. 2 hétig majdnem minden nap keresett,amin meg is lepődtem,mert én nem akartam tőle komolyat...lazán vettem a dolgokat eléggé..lehet volt pár megjegyzésem is,h én csak kalandnak gondolom az egészet,miközben ő arra utalgatott,h komolyak a szándékai..vagyis nemtudom mit akart...2 hét után ritkultak a beszélgetések,még taliztunk párszor,de a szex se volt már olyan jó mint korábban...most ott tartunk,hogy néha ír,h mizu..meg néha én is kezdeményezem az sms-ezést.,de semmi több,már nem úgy szól hozzám mint régebben.. és én meg most kezdek oda lenni érti.. nagyon jól csinálta,ha ez taktika volt..


szerintetek ő most mit szeretne ezzel a "kapcsolattal"?Miért ír néha-néha?Én nem úgy ismertem meg ,h csak a szex miatt..úgy vettem észre, nekem sokkal fontosabb...



2012. okt. 25. 23:42
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

nem vagyok több 35-nél, de 25-nél igen


szerintem itt eleve nem volt tekintélyem

azért is javasoltam a kávét, hogy felépítsem a tekintélyem feléd, szóval? :)

2012. okt. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:

ez nevetséges:D nem ismerkedem így..

ami meg fontosabb,h ismered a taktikámat:D

2012. okt. 26. 01:48
 43/57 anonim ***** válasza:

az nem probléma, hogy ismerem a taktikádat

attól még egy fincsi kávé és némi eszmefuttatás belefér

nem azt mondtam, hogy elveszlek feleségül :)

2012. okt. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

most kezdeem elhinni,h te ezt komolyan gondolod?

nem zavar,h még 1-2 órája itt aláztál nagy nyilvánosság előtt? meg azt hangoztattad,h milyen sötét vagy? egy buta lánnnyal akarsz beszélgetni?


egyébként mennnyi az annyi? engem hány évesnek tippelnél..? hátha a számokkal jobban kijössz,mint a nevekkel :)))

2012. okt. 26. 02:01
 45/57 A kérdező kommentje:
sötét vagyok..
2012. okt. 26. 02:02
 46/57 anonim ***** válasza:

igen komolyan gondolom, miért is ne gondolnám

de jól jöttél ki, talpraesettnek tűnsz ez alapján

szerintem te mondjuk kb. olyan 23-26 éves körül lehetsz

és hogy hogy ilyenkor fent tetszik lenni?

csak nem éjszakai műszak szintén?

2012. okt. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:

hát a kor sem talált:-)

szóval..te mennyi is vagy?30?32?

nem éjszakai műszak,csak szimplán felcseréltem a napszakokat a héten,mert semmi dolgom nincs:-)

2012. okt. 26. 02:19
 48/57 anonim ***** válasza:

irigyellek akkor :)


én 29 vagyok, na és akkor te mennyi is vagy pontosan Névtelen Kisasszony?

2012. okt. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
egészen pontosan? ma még 21 :-)
2012. okt. 26. 02:40
 50/57 anonim ***** válasza:

holnap már nem? :)


kávéval hogy állsz? :)

2012. okt. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!