Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit akar tőlem? Csak a szex miatt keres fel néha?

Figyelt kérdés

20-on már bőven túl van,férfi az illető. Megismerkedtünk,még aznap volt szex,kb. 2 hétig majdnem minden nap keresett,amin meg is lepődtem,mert én nem akartam tőle komolyat...lazán vettem a dolgokat eléggé..lehet volt pár megjegyzésem is,h én csak kalandnak gondolom az egészet,miközben ő arra utalgatott,h komolyak a szándékai..vagyis nemtudom mit akart...2 hét után ritkultak a beszélgetések,még taliztunk párszor,de a szex se volt már olyan jó mint korábban...most ott tartunk,hogy néha ír,h mizu..meg néha én is kezdeményezem az sms-ezést.,de semmi több,már nem úgy szól hozzám mint régebben.. és én meg most kezdek oda lenni érti.. nagyon jól csinálta,ha ez taktika volt..


szerintetek ő most mit szeretne ezzel a "kapcsolattal"?Miért ír néha-néha?Én nem úgy ismertem meg ,h csak a szex miatt..úgy vettem észre, nekem sokkal fontosabb...



2012. okt. 25. 23:42
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:

Hát..őszintén? Én még rosszabb vagyok sajnos annál is,amit leírtál. Ha nem keres valaki,aki érdekel egy picit is,idegesít...hiába érdekel,én nem fogom keresni.. ha mondjuk újra felveszi velem a kapcsolatot,akkor megint megnyugszom,h még érdekli h mi van velem,és megint kezd nem érdekelni az egész dolog..sajnos ilyen vagyok..


de itt a kérdés,h ő miért keres még?

2012. okt. 26. 00:08
 12/57 anonim ***** válasza:

potyaszexért mi másért nyilván

gondolom tisztában van vele hogy bármikor csettintésre megkaphat...hát ezt most ki is használja

tulajdonképpen jól is teszi

2012. okt. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz ennyire ostoba. Gondolkozz már. Kár hogy agyra nem lehet hízni, jól jönne neked.
2012. okt. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
dehogy kaphat meg csettintésre..amikor ír,akkor meg több nap múlva válaszolok...mert akkor kezd megint nem érdekelni..
2012. okt. 26. 00:14
 15/57 anonim ***** válasza:
mekkora taktikus vagy... wow
2012. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:

hát akkor te egy elég fura forma vagy az a helyzet

nem is tudom mi erre a legjobb szó

el vagy kényelmesedve, azt hiszed hogy körülötted forog a világ szerintem

2012. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
áh nem erről van szó...úgysem értitek meg,elég érdekes szituáció..tök nem közhely,ti meg csak azt tudjátok leírni...azzal kezdtem,h pont fordítva működött minden nálunk...ha alacsony ehhez az agyi kaapacitásotok hát sajnálom..nem az én agyammal van a probléma
2012. okt. 26. 00:20
 18/57 A kérdező kommentje:
ja lehet,ill hát azt akarom elérni tudatalatt:D
2012. okt. 26. 00:21
 19/57 anonim ***** válasza:
büszkék vagyunk rád
2012. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem a Te agyaddal van a probléma, ugyanis neked az nincs.Eszed meg végképp.

Sok sikert!


Puszi

2012. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!