Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit akar tőlem? Csak a szex miatt keres fel néha?

Figyelt kérdés

20-on már bőven túl van,férfi az illető. Megismerkedtünk,még aznap volt szex,kb. 2 hétig majdnem minden nap keresett,amin meg is lepődtem,mert én nem akartam tőle komolyat...lazán vettem a dolgokat eléggé..lehet volt pár megjegyzésem is,h én csak kalandnak gondolom az egészet,miközben ő arra utalgatott,h komolyak a szándékai..vagyis nemtudom mit akart...2 hét után ritkultak a beszélgetések,még taliztunk párszor,de a szex se volt már olyan jó mint korábban...most ott tartunk,hogy néha ír,h mizu..meg néha én is kezdeményezem az sms-ezést.,de semmi több,már nem úgy szól hozzám mint régebben.. és én meg most kezdek oda lenni érti.. nagyon jól csinálta,ha ez taktika volt..


szerintetek ő most mit szeretne ezzel a "kapcsolattal"?Miért ír néha-néha?Én nem úgy ismertem meg ,h csak a szex miatt..úgy vettem észre, nekem sokkal fontosabb...



2012. okt. 25. 23:42
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:

ezt te rontottad el kár volt érzelmeket táplálnod iránta

meg lehet komolyabban vesz ha nem az első nap fekszel le vele

én nem tudnálak komolyan venni ebben a helyzetben..

2012. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle! Már volt testi kapcsolatottok akkor mi olyan nehéz megkérdezni, hogy mit akar. Mi csak betippelünk valamit aztán jól van. Ha megkérdeznéd tőle akkor nem vág szájon.
2012. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Valóban az lenne a legjobb,de nem túl kommunikatív típus.

meg ami fontosabb,hogy én nem akarom megalázni magam előtte,nem akarom a tudtára adni,hogy akarok tőle valamit..legyen az szex csak,v párkapcsolat..

2012. okt. 25. 23:49
 4/57 anonim ***** válasza:
eszteeeeer
2012. okt. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
Akkor ne beszélj róla erről hanem csavard el a fejét.
2012. okt. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
akkor ebből nem lesz semmi ha ilyen a hozzá álásod Erika
2012. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
:D Ezek szerint nem vagyok egyedül a problémámmal:D
2012. okt. 25. 23:57
 8/57 anonim ***** válasza:
Javíts ki ha tévedek, de ti nők amíg foglalkoznak veletek addig csak játszatok, amikor meg nem és rájöttök hogy pótolhatóak vagytok pánikoltok. Mit csinálj? Ne rontsd el legközelebb.
2012. okt. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval
2012. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval aki egyetért az előtte szólóval
2012. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!