Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit akar tőlem? Csak a szex miatt keres fel néha?

Figyelt kérdés

20-on már bőven túl van,férfi az illető. Megismerkedtünk,még aznap volt szex,kb. 2 hétig majdnem minden nap keresett,amin meg is lepődtem,mert én nem akartam tőle komolyat...lazán vettem a dolgokat eléggé..lehet volt pár megjegyzésem is,h én csak kalandnak gondolom az egészet,miközben ő arra utalgatott,h komolyak a szándékai..vagyis nemtudom mit akart...2 hét után ritkultak a beszélgetések,még taliztunk párszor,de a szex se volt már olyan jó mint korábban...most ott tartunk,hogy néha ír,h mizu..meg néha én is kezdeményezem az sms-ezést.,de semmi több,már nem úgy szól hozzám mint régebben.. és én meg most kezdek oda lenni érti.. nagyon jól csinálta,ha ez taktika volt..


szerintetek ő most mit szeretne ezzel a "kapcsolattal"?Miért ír néha-néha?Én nem úgy ismertem meg ,h csak a szex miatt..úgy vettem észre, nekem sokkal fontosabb...



2012. okt. 25. 23:42
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

váóó, mindig is egy olyan lányra vágytam akit még sose láttam és az interneten találtam rá :D


egyébként biztos véletlen, de tényleg Gábornak hívnak :)

szóval te?

most már tényleg kíváncsi vagyok, üzenet formájában is megfelel ha félsz az nyilvánosságtól

és akkor megírhatnád mi a kedvenc csokid és küldök is neked belőle :)))))

2012. okt. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
mivaaan?? te miről beszélsz? és még nekem ment el az eszem..egyébként hány évesek vagytok,h ilyen tapasztalattal rendelkeztek e téren?
2012. okt. 26. 01:06
 33/57 anonim ***** válasza:

kérdezőcske


édeshármashoz mit szólnál? mondjuk a véleményed nem érdekel, de illik megkérdezni

2012. okt. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

nincsenek véletlenek...

csoki most jól jönne,de nem szívesen fedem fel a kilétem

2012. okt. 26. 01:08
 35/57 anonim ***** válasza:

én is azt mondom hogy nincsenek véletlenek!

egymásra találtunk kedves Névtelen Hölgyemény

én a koromat már nem szeretném elárulni bizonyos okok miatt, legyen annyi elég hogy már elértem ezt azt az éltben..akármennyire is butának tűnök itt..ez csak a látszat

2012. okt. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

nem gondoltam, hogy 69% ezt komolyan veszi


gyorsan írjatok egymásra, mert reggel jó eséllyel törlik a kérdést


sok szerencsét nektek


pápá

2012. okt. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
75os mit kompenzálsz a tahóságoddal???????
2012. okt. 26. 01:21
 38/57 A kérdező kommentje:
itt senki nem vesz komolyan semmit...nagyon eltértünk a kérdésemtől ..
2012. okt. 26. 01:23
 39/57 anonim ***** válasza:

én teljesen komolyan veszlek.

holnap egy kávé Budapesten valamerre?

2012. okt. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
ez valami vicc? kezded elveszíteni a "tekintélyed" :D hány éves v tényleg? 35nél több?
2012. okt. 26. 01:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!