Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit akar tőlem? Csak a szex miatt keres fel néha?

Figyelt kérdés

20-on már bőven túl van,férfi az illető. Megismerkedtünk,még aznap volt szex,kb. 2 hétig majdnem minden nap keresett,amin meg is lepődtem,mert én nem akartam tőle komolyat...lazán vettem a dolgokat eléggé..lehet volt pár megjegyzésem is,h én csak kalandnak gondolom az egészet,miközben ő arra utalgatott,h komolyak a szándékai..vagyis nemtudom mit akart...2 hét után ritkultak a beszélgetések,még taliztunk párszor,de a szex se volt már olyan jó mint korábban...most ott tartunk,hogy néha ír,h mizu..meg néha én is kezdeményezem az sms-ezést.,de semmi több,már nem úgy szól hozzám mint régebben.. és én meg most kezdek oda lenni érti.. nagyon jól csinálta,ha ez taktika volt..


szerintetek ő most mit szeretne ezzel a "kapcsolattal"?Miért ír néha-néha?Én nem úgy ismertem meg ,h csak a szex miatt..úgy vettem észre, nekem sokkal fontosabb...



2012. okt. 25. 23:42
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
:DD hidegen hagy a véleményetek. soha nem értettem,h néhány ember mért húzza fel magát más ember problémáján?! meg mit kell lehülyézni másokat? csak őszintén leírtam amit gondolok...nem vagyok szellemi fogyatékos,csak kapcsolatokban gondolkozok furcsán,de sztem a büszkeségem miatt,amit soha nem tudok arébb tenni..
2012. okt. 26. 00:25
 22/57 anonim ***** válasza:
ha ide kiirod a problémád az már nem csak a tiéd hanem a miénk is egyben, jogos ha mérges vagyok ha ilyen bal*asz vagyok
2012. okt. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
hogy lenne a tied?maximum átérezheted.. :D
2012. okt. 26. 00:31
 24/57 anonim ***** válasza:

bocsánat de ez már az én problémám

szerintem aludni ma már nem fogok

még jó hogy éjszakai műszakban vagyok épp :D

2012. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

ha ezt akarod,hát legyen a tied..

szar lehet,h nem nagyon érdeklődik feléd az a pasi,akivel szívesen szexelnél egy jót,mi?:-)

2012. okt. 26. 00:41
 26/57 anonim ***** válasza:

nem egyáltalán nem szar, mert közben átgondoltam és rájöttem hogy én nem könyörgök senkinek sem, van egy csomó más pasi is aki szívesen szexelne velem és ki is használom ezt szóval keresek mást lehetőleg minnél gyakoribban váltogatva a partnereimet....

de nálam megállhastz majd egy ismétlésre is :D


megoldottam a problémád Klaudia :)))))

2012. okt. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
ez a név sem talált.. :-)
2012. okt. 26. 00:47
 28/57 anonim ***** válasza:

jólvan Kitti!


de az ötlet remélem tetszik?

2012. okt. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
a találgatás?? nem éppen kedves Gábor:)
2012. okt. 26. 00:55
 30/57 anonim ***** válasza:
nektek össze kell jönnötök
2012. okt. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!