Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen korban/kortól "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korban/kortól "normális" a dolog?

Figyelt kérdés

2009 decemberbe lesz 2éve hogy együtt vagyunk a barátommal.

14éves vagyok szeptemberbe meek 9.-be (nov.-ba leszek 15éves)

A barátom 16lesz ..

Vegyük azt h 15"vagyok" szerintetek télleg korai az egymásnál alvós téma ?

Már annyira szeretnénk :( De anyu ideág nem engedte :(

Am már van sexuális életünk de ezt anyu nem tudja. Tudom hogy tudnia kéne , de annyira mérgesen prédikált még nekem régen H ne tegyem stb Ne legyek kisribanc ..

Hogy félek elmondani rettegek attol h megtudja a "magánéletem".

Na de a lényegre térve szerintetek 15évesen 1-2napos ottalvás lehetséges ?

Vagy ha nem ez mikortól "megengedett" ? Csak 18év betöltésével ? :@ :(


2009. júl. 17. 23:29
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

10:46

Nem az anyám nem tudja hogy megtörtént !!

Az h beszéltünk erről az még régen volt mikor egyáltalán megtudta h lesz vmi fiú a képbe !

Akkor mondta hogyha találkozok vele nagyoigyázzak-nehogy kihasználjon -meghogy még ráérek ezzel!!

De nem az volt a téma hogy már sexeltem !


Am nem tudom hogy honnan veszed hogy a fodrászathoz nem kell ész , persze egy közgazdasági bizonyára 100x nehezebb, de a fodrászatban is lesz mit tanulni: festék reakciok-keverések ,különböző hullámok-konytok csavarási módja , festés módja sztem 4év alatt itt is lesz mit tanulni... ráadásul félévenként vizsga aki rosz azt kicsapják !

Na mind1

2009. júl. 18. 10:59
 52/56 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy ribanc vagy, hanem hogy LESZEL. Talán egy szemüveg sem ártana. Egyébként meg azért, mert ennyi eszed van, és csak kifognak használni, később már nem fogsz kelleni senkinek.
2009. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:

Hát ha ilyen jó jós vagy ...

Gratulálok ^^

2009. júl. 18. 11:36
 54/56 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki belinkelte azt a másik kérdést. Nem azon van a hangsúly, hogy kiszakadt, hanem hogy ezt is bele kell kalkulálni a dologba, és a kislány még csak 14 éves. Biztos jó lesz neki a hatalmas hormon adag ennyi idősen, amikor még nagyban fejlődik a szervezete, még csak pár éve jött meg neki. Persze később is ártalmas, na de 14 évesen... Arról meg ne is beszéljünk, hogy azt se tudják mit csináljanak, a szülők természetesen nem tudják, hogy szexelnek, nem szólhatnak senkinek stb.. Olvasd el a kérdést. Nem elég, ha azt tudod, hogy fel kell húzni egy gumit, ez édes kevés! Azét linkeltem be amúgy, hogy ne csak a pozitív oldalával legyél tisztában, hogy ez milyen jó dolog. Ebben a kérdésben a lányoknak kell okosabbnak és előrelátóbbnak lenniük, mert mi viseljük elsősorban a következményeket.


Amúgy én, amikor 16 éves voltam azzal érveltem, hogy ha valamit nagyon meg akarunk tenni, akkor azt úgyis megtesszük egy sima délután is. Mert hogy egy együtt alvás nem arról szól. Így is lett. Fényes nappal történt meg a dolog. Aztán belátták, hogy ebben igazam van, aztán egyszer csak megengedték. Addig pedig bevallom volt 1-2 alkalom, hogy azt mondtam, hogy a barátnőmnél leszek, de szerintem sejtették... Viszont még 16-17 évesen is alig volt képem ezt megcsinálni, 14 évesen tuti nem lett volna.

Csak azt ne felejtsd el: tizenévesen még 1-2 év is rengeteget számít.

2009. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért kezdi el mindenki a kérdezőt ribancozni. Nekem is van egy ismerősöm aki 14 évesen vesztette el egy nála (3 évvel) idősebb sráccal, de azóta is együtt vannak (ez mind 2 éve volt). Amúgy az emberek már biológiailag egyre gyorsabban érnek. Szóval míg például 20 éve 14 évesen jött meg egy lánynak most már 12 évesen jön meg (ez csak körülbelül nem kell teljesen szószerint venni).

Szóval az elején nekem is felb*szta az agyam a kérdező stílusa, de nem kell r*bizni, mert nem ismeritek. Van aki 14 évesen érettebb mint egy 18. Pl.: a legfiatalabb osztálytársam igen is érett míg a legidősebb egy hülye gyökér (több mint egy év van köztük). Tanulmányi eredményben hasonlóak

(az idősebb olyanokat mondott amitől normális ember kitépné a haját)

F/16 és bocsi az offért

2009. júl. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Te jó Ég! Mivan itt...
2009. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!