Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen korban/kortól "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korban/kortól "normális" a dolog?

Figyelt kérdés

2009 decemberbe lesz 2éve hogy együtt vagyunk a barátommal.

14éves vagyok szeptemberbe meek 9.-be (nov.-ba leszek 15éves)

A barátom 16lesz ..

Vegyük azt h 15"vagyok" szerintetek télleg korai az egymásnál alvós téma ?

Már annyira szeretnénk :( De anyu ideág nem engedte :(

Am már van sexuális életünk de ezt anyu nem tudja. Tudom hogy tudnia kéne , de annyira mérgesen prédikált még nekem régen H ne tegyem stb Ne legyek kisribanc ..

Hogy félek elmondani rettegek attol h megtudja a "magánéletem".

Na de a lényegre térve szerintetek 15évesen 1-2napos ottalvás lehetséges ?

Vagy ha nem ez mikortól "megengedett" ? Csak 18év betöltésével ? :@ :(


2009. júl. 17. 23:29
1 2 3 4 5 6
 1/56 Mendus ***** válasza:
13%
sztem anyukádnak rossz a felfoágsa, miért ne aludhatna egy 15 éves a párjával, ha 2 éve vannak együtt. Vhogy beszélgess el anyuddal, szedd össze az erőd :) és sok sikert! Sztem belefér hiszen én is 14 évesen már a barátomnál aludtam.
2009. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
62%
Nem kellett volna ilyen korán kezdeni, mostmár mindegy hogy együttalszotok vagy nem. gratulálok!
2009. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
93%
Hát figyelj! Ha Te ott alszol a barátodnál, akkor már eléggé esélyes a szex is. Ebből adódóan tiltanak ettől. Ami a kort illeti, lehet, hogy Te már 11 évesen képes vagy a szexre, De ekkor úgymondják elsietik a dolgot, vagyis majd felnőtt nőként lehet, másképp fogsz tekinteni erre. Mostmár mindegy ha már szexeltetek, azon nem lehet változtatni elég baj ez is, de az lesz a legnagyobb ha anyád megtudja, mert akkor nem csak a nemi életedet titkoltad előtte, hanem a bizalmába is belegázoltál. Ami a kort illeti ez illetőként más, de nem lehetne 16 évnél kevesebb. A legideálisabb a 26 év.
2009. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok Anyukád-korabeli, fiatalabb vagyok, de szerintem meg korai az ott alvás, igaza van... Az én Anyukám 17-18 évesen se akart engedni, csak egyetemista koromban. Pedig ő se a legszigorúbbak közé tartozik. Keveseknek engedik meg, hogy ilyen fiatalon a barátjukkal aludjanak. Még akkor is, ha tudják, hogy szexel a lányuk. Ebben tudod benne van az is, hogy ha ott alszik a lány, akkor aztán tényleg szembe kell nézni a szülőnek azzal, hogy a gyereke szexel (azért gondolj már bele, Anyukád hogy ki lehet akadva, az ő korában ilyesmi még nem volt, és 14 évesen ma se általános dolog!) - amíg együttalvás nélkül megoldják, addig a szülő hitegetheti magát, hogy "á, biztos nem"

A szexhez is fiatal vagy - védekezz rendesen, hogy legalább ne kerülj bajba. A Te korodban óvszeren kívül más nem nagyon jön szóba.

2009. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
3%

Én 15 éves vagyok és van egy 1 éves kapcsolatom!

Természetesen,mi is átestünk már az elsőn(kb 8 hónapja),amiről édesanyám is tud,plusz nemegészen egy hónapja hogy elvitt gyógyszert iratni, és mivel megbízik bennem,látja hogy komoly a dolog , nekem már engedélyezve van az ottalvás/ittalvás:)

Szerintem mindenképp beszéld meg anyukáddal, ő semmi rosszat nem akar neked, de ha nem engedi nem kell erőltetni!:)

2009. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ! Hát a lgtöbben azt mondják h korai :( a p*csába nemigaz mer h ennyit nem lehet megengedni :@@@@@@@@ :(

Am meg nem tudom miért kelll ennyire BUTÁNAK ÉS OVODÁSNAK tartani a 14-15 éveseket !

Igen van sexuális életünk de az összes aktussban kivétel nékül HASZNÁLTUNK GUMIT ...és MEGSEM FORDUL A FEJÜNKBE gumi nélkül... Ha esetleg nincs kéznél csak orális kielégités SEMMI TÖBB .... NEM VAGYUNK BUTÁK ez már felháboritó BOCCS

Am még 1x köszi a véleményeket :(

2009. júl. 17. 23:53
 7/56 anonim ***** válasza:
62%
pfff sok eszed van. hazudsz anyádnak aki nevel és mos főz rád és eltart? szégyeld magad! mellesleg 14 vagy 15 évesen már kefélsz hát az is no komment. alvásról beszélni meg még úgyszintén korai.... nem vagy nagy lány ezzel....
2009. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
93%
HÁT AKKOR JÓLVAN NA KIABÁLUNK MI IS!!!
2009. júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

Jó leszarom a véleményed begyöpösödött majom ...

15évesen "kefélni" NÉZZ KÉRÜL A MAI VILÁGBA ..Mivan te még 30évesen is szűz vagy ? Nem kellesz senkinek ...

Haha SAJNÁLLAK :D

2009. júl. 18. 00:00
 10/56 anonim ***** válasza:
97%
14 éves létedre eléggé felvan vágva a nyelved. Szerintem vegyél egy kicsit visszább. Amúgy szerintem is gáz, hogyha már szexeltek, pedig én nem sokkal vagyok idősebb nálad. Anyum nekem sem engedte meg az ottalvást, amíg meg nem ismerte a barátomat eléggé jól, és hogy meggyőződjön róla, hogy jó kezekben vagyok és nem csak szexelni akarunk. Nekem megengedte, hogy együtt aludjunk, de mi nem feküdtünk le, pedig mi már több, mint 1 éve vagyunk együtt.
2009. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!