Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány éves korban-kortól lehet...

Hány éves korban-kortól lehet érettségizni?

Figyelt kérdés
Milyen az előrehozott érettségi?És ahhoz is mennyi idősnek kell lenünk?Segítsetek nekem.Köszönöm.
2010. máj. 12. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg akármennyi idős lehet, de az a feltétel, hogy minden hátralévő évből szerezz jegyet, úgynevezett osztályozóvizsgák révén.

Tehát, ha tizedikes vagy, osztályozót kell tenned a tizenegyedikes és tizenkettedikes anyagból is, mondván, mindent megtanultál. A jegyek megléte a feltétel, és máris jelentkezhetsz érettségire.

Az előrehozott érettségi pedig semmi különbséget nem mutat azzal, amit mindenki más ír. Ugyanaz a feladatsor, ugyanolyan típusúak a szóbeli részek, stb. Teljesen megegyező.

2010. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes előrehozni a már 11, 12-ben nem tanulandó tárgyakat:) én 11-es vagyok és holnap megyek föcire..:D ugye azt 10-ig tanultuk, tehát osztályzót sem kellett tenni
2010. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2010. máj. 12. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Lékó Peti asszem 1 évig szarakodott a középiskolával :-O
2010. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!