Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen korban/kortól "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korban/kortól "normális" a dolog?

Figyelt kérdés

2009 decemberbe lesz 2éve hogy együtt vagyunk a barátommal.

14éves vagyok szeptemberbe meek 9.-be (nov.-ba leszek 15éves)

A barátom 16lesz ..

Vegyük azt h 15"vagyok" szerintetek télleg korai az egymásnál alvós téma ?

Már annyira szeretnénk :( De anyu ideág nem engedte :(

Am már van sexuális életünk de ezt anyu nem tudja. Tudom hogy tudnia kéne , de annyira mérgesen prédikált még nekem régen H ne tegyem stb Ne legyek kisribanc ..

Hogy félek elmondani rettegek attol h megtudja a "magánéletem".

Na de a lényegre térve szerintetek 15évesen 1-2napos ottalvás lehetséges ?

Vagy ha nem ez mikortól "megengedett" ? Csak 18év betöltésével ? :@ :(


2009. júl. 17. 23:29
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
72%

amúgy lehet egyesek azt nem bírják, ha te osztod őket mert nincs partnerük (sztem ez egyeseknek szarul esik) + őket az idegesíti hogy azt hiszed nagy vagy mert elvesztetted...


de ez csak egy vélemény...

2009. júl. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
0%

Ha nekem szól az "ez csak egy vélemény", akkor én nem ugatok senkinek, hogy nincs barátja és nem akarja, én csak azt utálom, ha elkezd okoskodni és fényezi magát, hogy ő még nem. Vannak barátnőim, akik szűzek és nem is tervezik.kb. Nincs is semmi bajom vele, de ők sem szólnak be nekem.

És nem tartom magam nagynak, hogy elvesztettem, mert nem azért feküdtem le a barátommal, mert h akkor minden más lesz és jujj már nem vagyok szűz. Leszartam... de mindegy

ez csak egy vélemény....

16/L Honey

2009. júl. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók

Én nem érzem magam NAGYLÁNYNAK azzal h már nem vagyok szűz.

Pl egy barátnőm se tudja meg senki mert ez az én MAGÁNÉLETEM nem dicsekszem ..Egyszerűen a barátommal kivántuk egymást és megtörtént !!

Am meg kedves valameik előző aki azt írta h nem tudom elviselni a negatív véleményeket NEM IGAZ ...pl a mostani utobbiak tök normálisan megírták Szerintük KORAI ...OKÉ MEGÉRTETTEM SEMI BAJ

De attol a válaszolótol akivel "vezekedtem" sértően jött le ...De tévedtem írtam már h akor elnézést ha csak vélemény volt !

2009. júl. 18. 00:47
 34/56 anonim ***** válasza:
de a kérdésre nem válaszoltál, hogy betöltötted-e a 14et mikor szexeltél...
2009. júl. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
Igen betöltöttem
2009. júl. 18. 00:51
 36/56 anonim ***** válasza:

nah, legalább bűncselekményt nem követtetek el...már ha za igazat írtad, anomin oldalon úgyis azt ír az ember, amit jónak lát :P

amúgy meg, nem kell 18 évesnek lenned az együttalváshoz...beszélj anyukáddal, csak egy próbát, annyit megér...ha meg sem próbálod sosem fogod megtudni, hogy megengedné e vagy sem...biztosan korainak fogja tartani, mert gyerek vagy még nagyon, ezt ő is tudja..meg az ő idejükben nem volt ám olyan hogy 15 vagyok és X ideje járok a barátomnál, na akkor nála alszok...beszélgess vele sokat, hidd el, egy idő után elfogadja majd, ő is nőből van, a barátod is mutasd be neki (ha még nem tetted volna), vidd haza többször, legyetek kicsit a szülőkkel is, ne csak d.ugjatok (bocs de kikívánkozott)...anyukád nagyon szomorú lenne ha tényleg kizárnád őt gyerek létedre az életedből..ő tart el, ő gondoskodik rólad, nélküle nem is léteznél..tiszteld meg ennyivel legalább, hogy beszélsz vele, mert megérdemli mindazért, hogy felnevelt...ha másért nem is, de a barátod neki köszönheti, hogy élsz és van kit szeretnie ;)


20/L

2009. júl. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:

00:57es

Az anyukám már nagyon rég ismeri a barátomat. Mikor elkezdtünk járni a 3-4hónapban bemutattam!

Csomót van itt nálunk vagy én náluk ...

Am én elmondanám anyukámnak h már megtörtént a dolog ..

De még régen mikor szó volt erről .. Nem szépen leült velem beszélgetni h Vigyázzak stb ... Vagyis az elején igen de vhogy mindig botrányos kiabálásb torkolott az ő részéről a téma és azóta félek velemegosztni :( mert tuti h ugyanaz lenne ...

Am "megható" volt amit írtál h a barátom is anyumnak köszönheti h én létezek és vagyok neki :)

Ez igaz ...de mondom az anyummal nem igazán lehet dumálni :S

2009. júl. 18. 01:06
 38/56 A kérdező kommentje:
Na mind1 és most megyek ...Holnap válaszolok a kommentekre ha még lesznek !
2009. júl. 18. 01:08
 39/56 anonim ***** válasza:
59%
szerintem a kérdező cigány
2009. júl. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
72%

Nem hinném,hogy cigány mert azok nem tudnak helyesen írni. Amúgy meg előbb kellett volna az ott alvás és közbe sex nem fordítva,de most már teljesen mindegy. De az én véleményem szerinte ráértél volna 16 évesen kezdeni. Majd 20 évesen megfogod bánni hogy nem annak adtad akinek kelet volna.


Jó éccakát

2009. júl. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!