Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen korban/kortól "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korban/kortól "normális" a dolog?

Figyelt kérdés

2009 decemberbe lesz 2éve hogy együtt vagyunk a barátommal.

14éves vagyok szeptemberbe meek 9.-be (nov.-ba leszek 15éves)

A barátom 16lesz ..

Vegyük azt h 15"vagyok" szerintetek télleg korai az egymásnál alvós téma ?

Már annyira szeretnénk :( De anyu ideág nem engedte :(

Am már van sexuális életünk de ezt anyu nem tudja. Tudom hogy tudnia kéne , de annyira mérgesen prédikált még nekem régen H ne tegyem stb Ne legyek kisribanc ..

Hogy félek elmondani rettegek attol h megtudja a "magánéletem".

Na de a lényegre térve szerintetek 15évesen 1-2napos ottalvás lehetséges ?

Vagy ha nem ez mikortól "megengedett" ? Csak 18év betöltésével ? :@ :(


2009. júl. 17. 23:29
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
2009. júl. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Kedves Édes Drága válaszoló sztem te vagy egy szakadt cigány !!

Képzeld el hogy nem vagyok az !

Am hogyha egy csepp eszed lennne PONT a CIGÁNYOKNÁL nem divat 13-14 évesen sexelni ...

Am meg ha az is lennék , nincs túl sok bajom a cigányokkal szóval ... A suliba ahova mennni fogok vannak 1páran kénytelen leszek megszokni ...


Akkor a másik ez a belinkelt dolog ...

Jó ez megeshet de ennyierővel akkor senki ne használjon gumit ???

Ez most csak megin arra megy ki h egy 15éves kis tudatlan ribi vok

De ha mondjuk tegyük fel hogy egy 25éves használ gumit ott nem szakadhat ki ??? Csak mert ők felnőttek ?

2009. júl. 18. 09:29
 43/56 anonim ***** válasza:
31%

mindenki akkor veszti el amikor jónak látja... csak ne 12 évesen... ha szereted akkor nincs vele semmi baj sztem


de ez csak egy vélemény :)

2009. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

09:39

Énis ezen a véleményen vagyok

De mindenki azt hiszi h MI BUTÁK VAGYUNK

Télleg nem tudom miért hiszik azt a "nagyok" hogy csak 18-20év között ismerem meg a védekezési módokat , már kb 2 éves koromtól tudtam hogyha sexelnek vmit a fiú farkára gumit kell húzni ..És mikor nálunk törént meg természetesen húztunk is ÉS MINDIG IS FOGUNK még nem szedek gyógyszert ...

És mint a belinkeltbe ...igen kiszakadhat de kicsi az esély ...és mint mondtam akor enni erővel senki se használja !! -.-

2009. júl. 18. 09:45
 45/56 anonim ***** válasza:
79%

Beszarás :D

Mi van, ha nem töltötte be a 14-et mikor dugták? Valószínű, hogy befogja mártani a pasiját a rendőrségen, azért gondolkodjunk már, észlények. Tényleg egy nyomorék pics@ a kérdező, helyből levágnék neki 3 pofont az biztos, de azért mi ne legyünk már hülyék, ha ő az.

Kérdező: Gondolom, olvastad mi a véleményem rólad, és nem azért mert korán tetted szét a lábad, hanem azért ahogyan irkálsz ide. Egyébként, ha meg már mondtad muterodnak, hogy megdugott, nem tudom miért okoz neked problémát, hogy elintézd a nála alvást. Ilyen kis nyomi vagy ? Csak a pofád nagy, vagy mi :D?

Ja, és, hogy a cigóknál a szex 13-14 évesen? Te h*lye vagy? Sokkal korábban elkezdik :D. Gondolom mennyi eszed van amúgy is, ha olyan suliba mész ahol sok a cigány, és te elvileg nem vagy az :D.

2009. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:

Hát kedves nem tudom h mennyire figyelmesen olvastad !

De pont az hogy anyám nemm tudja h már megtörtént!

Am nem hinném h p*csás a stílusom !!

Miért is ??

Ha ti betudtok oltani h 14éves kis r*bi vok aki sexel orba-szájba - Nehogy már ne írjak vissza válaszokat !

Ha meg nem írnék mindenki azt írná h kis nyuszika vagyok ..

Am meg egyszerűen csak nem hagyom hogy beugassanak

Voltak olyanok akik NORMÁLISAN letudták írni h SZERINTÜK KORAI ...Oké ez van szerintük az MEGÉRTEM

De akik csak oltanak -leb*sznak-beugatnak HÁT NEHARAGUDJ nem tom te MENNYIRE TÜRNÉD ha mondjuk én osztanám neked azt észt egy KÉRDÉSEDBEN -.-

Am nem hiszem h mentegetőznöm kéne h cigány vagyok-e vagy sem de azért mégis mondom h NEM

És ha tudi akarnád a 20.-kerbe meek fodrász suliba de sajna a 20.ker 80% cigány lakos ... Na ENNYIIIII



És még bárki ír AKI NÁLAM IDŐSEBB

SZTEM NE LEGYETEK BÜSZKÉK ARRA H BETUDTOK OLTANI ezzel "hülye p*csa" -"sexéhes r*bi" mire jó ez ? Mert ti olyan tökéletesek vagytok ?

Benetek lehet h nem sexuális kérdésben van hiba , de más téren biztos van bennetek is ...ami mondjuk engem nem érdekel mert nem bántok senkit ok nélkül csak nálatok divat ez h BÁRKI-BÁRMIT ír csak a p*cs@-r*b@nc szót ismeritek -.-

2009. júl. 18. 10:36
 47/56 anonim ***** válasza:
73%
Inkább suliba menjél, kedves kérdező, mert az írásodból, és a felfogásodból még az sem derül ki, hogy 14 vagy. Ha így folytatod, 20 éves korodra akkora ribanc leszel... most lehet nagybetűzni, ezzel is csak magadat égeted...
2009. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de te sztem nem vagy tisztába a fogalmakkal !

Rib@nc ?? Magyarázd már el hogy miért ?

Én ugy tudom h a rib@nc az az aki össze-vissza kavar-sexel sok pasival

Erre én ??

Oké 14 vagyok de csak egyetlen pasival és akkor ezért rib@nc ?

Jah és mi van a felfogásommal ?Írd már le akor érdekelne h mi a baj velem ...

Szerintem több 100 kiscsaj megy veletek szembe az utcán aki már nem szűz és akor az mind ribanc ??

2009. júl. 18. 10:46
 49/56 anonim ***** válasza:
86%

Te, figyelj már, ezt írtad:

"Az anyukám már nagyon rég ismeri a barátomat. Mikor elkezdtünk járni a 3-4hónapban bemutattam!

Csomót van itt nálunk vagy én náluk ...

Am én elmondanám anyukámnak h már megtörtént a dolog ..

De még régen mikor szó volt erről .. Nem szépen leült velem beszélgetni h Vigyázzak stb ... Vagyis az elején igen de vhogy mindig botrányos kiabálásb torkolott az ő részéről a téma és azóta félek velemegosztni :( mert tuti h ugyanaz lenne ...

Am "megható" volt amit írtál h a barátom is anyumnak köszönheti h én létezek és vagyok neki :)

Ez igaz ...de mondom az anyummal nem igazán lehet dumálni :S"

Most, én már azt se tudom fiú vagyok-e vagy lány, de valamelyikünk nagyon h*lye, az biztos. Most írásod szerint anyád csak tudja már, hogy megdugott, csak általában vitába torkollik, a dolog, és hanyagoltad....

A másik: Te vagy a tökéletes bizonyítéka annak, hogy a fodrászathoz nem kell sok ész..... (már elnézést a fodrászoktól, vannak kivételek, tudom stb....)

2009. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy is, ha ilyen nagy pro vagy szexben, akkor nem hiszem el még mindig, hogy ezt nem tudod, megoldani... Odamész anyádhoz, és megmondod, hogy a pasimnál szeretnék aludni, és kész... Maximum bekamuzod, hogy nem lesz dugás, "oszt" cső. Rád is igaz, hogy nem interneten kell névtelenül arcosodni...., tessék, old meg akkor egyedül....
2009. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!