Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen korban/kortól "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korban/kortól "normális" a dolog?

Figyelt kérdés

2009 decemberbe lesz 2éve hogy együtt vagyunk a barátommal.

14éves vagyok szeptemberbe meek 9.-be (nov.-ba leszek 15éves)

A barátom 16lesz ..

Vegyük azt h 15"vagyok" szerintetek télleg korai az egymásnál alvós téma ?

Már annyira szeretnénk :( De anyu ideág nem engedte :(

Am már van sexuális életünk de ezt anyu nem tudja. Tudom hogy tudnia kéne , de annyira mérgesen prédikált még nekem régen H ne tegyem stb Ne legyek kisribanc ..

Hogy félek elmondani rettegek attol h megtudja a "magánéletem".

Na de a lényegre térve szerintetek 15évesen 1-2napos ottalvás lehetséges ?

Vagy ha nem ez mikortól "megengedett" ? Csak 18év betöltésével ? :@ :(


2009. júl. 17. 23:29
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
32%
00:27: nem mindnekinek van olyan anyja, akivel bármit meg lehet beszélni. Nme tudom te elmondanád neki az iylen dolgaidat, ha tudnád, hogy csak a lebaszást kapsz? mert én nem. Szerintem te sem. Ez csak a szülőn múlik... hogy milyen.
2009. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

Honey köszi a választ ;)

Mi asszem jó b.nők lennénk :D :)

2009. júl. 18. 00:32
 23/56 anonim ***** válasza:
0%
16/L Honey voltam
2009. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
24%

ja és 3.:


Ez a leribancozás mert 1 emberrel lefekszik ez már nagyon unalmas szöveg de télleg

2009. júl. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
50%
nem volt beszólás vendég vagyok az oldalon sokaknak segítek. de te kérdezed. mikrotól normális? hát a szex inkább 15 fölött. nem kötekedni akartam, de úgy gondoltam korai volt. hát te dolgod amúgy már... az ott alvás meg úgyszintén az, de ha megengedik akkor érezzétek jól magatokat... nem tudom miért tapadsz nekem rögtön csupán leírtam a véleményem... az utóbbi beszólásaimért én bocsánatot kérek. de te szóltál le elég durván engem holott csak segíteni akartam.
2009. júl. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
56%
Kedves Honey! Én értem, h nem midnen szülővel lehet ezt megbeszélni, de mégis az anyja. megtörtént ahogy te is írtad mit tud tenni? Leb*szhatja a lányát, de jobb nem lesz, tehát el kell fogadnia és ha tényleg már vagy szexuális együttlét akkor az ott alvás működhet.
2009. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:

Oké oké ..értem és köszi h segiteni akartál ..csak mondom nekem ez durván jött le : \

De akor "tüzet szüntess" alapon véget vetek az osztogatásnak xD

2009. júl. 18. 00:37
 28/56 anonim ***** válasza:
82%

betöltötted a 14-et mire sor került az első szexre? tudod, ez csak annyiból fontos, hogy a barátod nehogy pórul járjon.

amúgy szerintem is korai még az együttalvás, ahogyan a szex is. ennyi idős lányok a legnagyobb magyar kisebbségnél kerülnek eladó sorba, de a magyar családoknál ez még nem szokás. később lehet meg fogod bánni, hogy ilyen korán belekezdtél. az meg h butának nézzük a 14-15 éveseket, azért, mert olyan stílusban válaszolsz, amilyenben válaszoltál, nem viseled el ha valamit nem azt írnak, amit hallani akarsz. ezek mind gyerekes módszerek, de nem hibáztatlak érte mert valóban GYEREK vagy még.


20/L

2009. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
23%

Hát lehet jól kijönnénk:D. Meg azt se bírom, mikor idejönnek okoskodni a korunkbeliek, hogy jaj hát én is anyni vagyok mint te mégse fordul emg a fejemben, hogy lefeküdjek valakivel. És ő ettől milyen nagynak és érettnek érzi magát, hogy ő még nem..., itt reklámozza. Vagy nem érett rá, vagy a kutya se néz rá. Ez a két lehetőség van. nem telehtünk róla, hogy fiatalon már van komoly kapcsoaltunk. Mit csináljunk? Sétáljunk és fogjuk egymás kezét? 2 éven keresztül? ők sem gonolhatják komolyan. Lesz egy normlális kapcsoaltuk, hirtelen meg fog változni a véleményük, utána őket fogja idegesíteni, hogy lehordják őket....

16/L Honey

2009. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
59%

mint csendes megfigyelőként azt mondom várj vele. és igaz...még túl kori volt a sex is nektek. kell mér érnetek. fel kell fognod hogy súlya van a dolognak és ez csak is az önzetlenségről szól.

nyugondtan várj vele. még egy évet. vagy kettőt. jobb lesz neked és neki is.

2009. júl. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!