Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen korban/kortól "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korban/kortól "normális" a dolog?

Figyelt kérdés

2009 decemberbe lesz 2éve hogy együtt vagyunk a barátommal.

14éves vagyok szeptemberbe meek 9.-be (nov.-ba leszek 15éves)

A barátom 16lesz ..

Vegyük azt h 15"vagyok" szerintetek télleg korai az egymásnál alvós téma ?

Már annyira szeretnénk :( De anyu ideág nem engedte :(

Am már van sexuális életünk de ezt anyu nem tudja. Tudom hogy tudnia kéne , de annyira mérgesen prédikált még nekem régen H ne tegyem stb Ne legyek kisribanc ..

Hogy félek elmondani rettegek attol h megtudja a "magánéletem".

Na de a lényegre térve szerintetek 15évesen 1-2napos ottalvás lehetséges ?

Vagy ha nem ez mikortól "megengedett" ? Csak 18év betöltésével ? :@ :(


2009. júl. 17. 23:29
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

Am ezt nem azért írtam mert nagyszájú kis csitri vok ...

De ki a f*sz vagy te hogy osszad az észt he ??

Sztem egykis senki utáélatos némber lehecc ..

VÉLEMÉNYT KÉRTEM nem NEVELÉST ÉS UGATÁST !!!!!!

2009. júl. 18. 00:09
 12/56 A kérdező kommentje:
23:57-nek szóltak a kommentjeim ^^
2009. júl. 18. 00:11
 13/56 anonim ***** válasza:
73%
nem vagyok 30 éves és szűz se hanem nevelt az anyám és nem hazudtam neki te hülye p*csa. ne oltogass itt engem én 16 évesen vesztettem el és nem érdekel büszke vagyok rá. téged meg leszarlak a véleményed rólad megvan. egy ribanc vagy.
2009. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
Ribanc miért ? Mert 2éve szeretem-imádo a barátom és CSAK VELE CSINÁLOM ...hogy korán kezdtem ? VAN IEN ^^
2009. júl. 18. 00:14
 15/56 anonim ***** válasza:
95%

nekem van kapcsolatom ha nem baj és koránt se mondanám, h nem kellek senkinek... azt se tudod miket beszélsz :D


megnéznélek képen milyen fejed van biztos valami ronda kis ribi vagy aki kivan éhezve a f*szra...

2009. júl. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

Jaj most idősebb létedre és erre a sablon szövegre amit nyomsz hogy "ronda lehet a fejem" BÜSZKE VAGY ?

Most szerinted nagyot oltottál ?

Hát nem !!!

Am meg hagyjuk ezt ..én nem veszekedni akartam ..

De eyszerűűen MIAZ H ITT LEUGACC h hogy képzelek 15évesen sexelni ..

Én csak véleményt kértem a kérdésre ..de te voltál oan "okos" h beszóltál mikor q*vára nem azt kéne !

2009. júl. 18. 00:24
 17/56 anonim ***** válasza:
96%
olvass vissza. írtam, h anyádnak nem illik hazudni és titkolózni előtte hiszen ő nevel! ez enm volt leugatás de ez alapján írtam, hogyha így a szüleid háta mögött tevékenykedsz hát mit ne mondjak... nem szép dolog.
2009. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
20%

Hát én meg azon vagyok, hogy egyáltalán nem korai, h ott aludj a barátodnál, vagy ő nálad. 2 éve együtt vagytok már... Nekem 14 évesen 7 hónap után lett engedélyezve. És egyik komemntelő leszól, h nem mondod el anyukádnak. Ja, igen...De miért nem mondod el? Mert nem lehet róla beszélni vele. ha máshogy állna a dolgokhoz, akkor tudna mindenről... Szóval nem te vagy a köcsög. És szerintem tök igazad van. Én is utálom, ha lenézik a 14-15 éveseket, mert én is akkor kezdtem és nem felelőtlen ribanc voltam akkor se, és milyen érdekes... most sem vagyok az. De figyu, ha neme ngedi meg nem nagyon tudsz mit csinálni.. Ahhoz még nem vagy elég "nagy", hogy kijelentsd, hogy mentem majd holnap jövök. Nem tudsz mit csinálni. Vagy max elmondod neki, vágülis semmit nem tudna mit csinálni. Már úgyis megtörtént... Eltiltani meg ha akarna se tudna barátodtól. Legalábbis engem nem tartana vissza, ugyanúgy találkoznék vele, nehogy már ő monndja meg...

16/L Honey

2009. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
Jó mind1 akkor ...Lehet hogy csak a véleményed volt , de nekem ez oan beszólos hangsúly értékbe jött le : \
2009. júl. 18. 00:31
 20/56 anonim ***** válasza:
88%

nekem az a véleményem (pedig annyi idős vok mint te), hogy:


1. ne tedd fel a kérdést ha nem bírod azt látni amit nem akarsz. tudod azért KÉRDEZEL, mert meg akarod tudni mások véleményét...


2. Sztem ha "van szexuális életetek" akkor az együttalvás már alap (lenne)...

2009. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!