Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? -többi lent-

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? -többi lent-

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást.Tényleg mindent megbeszélünk,nagyon jól megvagyunk együtt,azon kívül,hogy állandóan féltékeny.Hogyha hozzászólok egy fiúhoz,vagy beszélek egy fiúval msn-en,de teljesen átlagos dolgokról,mindig veszekedünk,mert szerinte nem kéne és nem is szabadna.

Amióta vele együtt vagyok,tulajdonképpen nincs egy barátnőm sem.Legalábbis,nem olyan szinten,mint régebb.A legjobb barátnőm is elveszítettem,mert mindig vele vagyok és ha egy napot kérnék,hogy legyek a barátnőimmel,megsértődne és megint veszekednénk..

Nem mehettem el az osztályommal kirándulni,nem mehetek osztálybulira,osztálytáborba,sehova.. Ahol fiúk vannak,oda én be se tehetem a lábam.Pedig soha nem csaltam meg,nem is csalnám,mert nagyon szeretem,tényleg.

A telefonomból is minden fiút kitörölt és,mivel tudja az msn jelszavam,azt a fiút is letörölte,akivel beszélgettem párszor.Pedig azokba a beszélgetésekben semmi olyan nem volt,ami esetleg veszélyt jelenthetett volna a kapcsolatunkra vagy bármi rosszat.

Mit csináljak? Már próbáltam megbeszélni vele,de ő azt mondta nem érdekli,mert ő ilyen és ha nem tetszik,keressek jobbat..

16/L



2012. júl. 1. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

fiatal vagy jobb ha most kilépsz ebből a kapcsolatból.

hidd el, hogy megváltozni nem fog, én is egy ilyen palira áldoztam a legszebb éveimet, az össze barátomat elveszítettem, minden jóból kimaradtam, nagyon bánom.

élj, szórakozz, ismerkedj, lesz még 1000 pasid, akikkel jól érezheted magad, plusz a barátaid is meglesznek.

2012. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igaza van a barátodnak: keress jobbat :)
2012. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

de nem lehetne ezt valahogy másképp megoldani? mert én tényleg nagyon szeretem,ennek ellenére. nem is bírnám ki nélküle,csak kicsit változtathatna..

én teljes mértékben megbízok benne,ez kölcsönös kellene legyen,mert nem adtam rá okot,hogy ennyire féltékeny legyen és ne bízzon meg bennem.

2012. júl. 1. 09:58
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is beszívtam egy ilyennel, tényleg keress mást.

(akkor, abban a pillanatban azt hiszed, h jó, hogyha megteszed ezt neki, mert végülis tényleg, "mi van abban", ha idegen srácokkal nem beszélgetsz, de teljesen el fogsz szakadni az emberektől, a közösségtől. Nem éri meg, mégha most szereted is a srácot.)

2012. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kora?
2012. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 AndreaMariann ***** válasza:

Nem lehet másképpen.Tényleg nem.

Barátok nélkül elég nehéz az élet.

Elfelejted majd Őt,ez biztos,bírd ki addig,és keresd meg a barátaidat,akiket "elvesztettél".

Így boldogtalan leszel.

Ha Ő is a boldogságodat akarná,nem szabna meg Neked semmit,de így az egész életedet Ő irányítja.

Mondj neki búcsút,aztán kezdj el ÉLNI,mert mint mondják,életből egy van,és ugyan miért pazarolnád ilyen terrorra?

Az első mondatokon kiakadtam:szeretitek egymást?Mindent megbeszéltek?Van,amikor kevés a szerelem.Ez pont ilyen.

2012. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mihamarabb dobd ki menjen a fenébe, terrorizáljon mást!

Egyrészt te sokkal jobb barátot is találsz másrészt a barátok többet érnek sokkal mint ez a kapcsolat.

Olyan mintha a rabszolgája lennél. Pontosabban szexrobot.

Hidd el sokkal idősebbek vagyunk mint te. Mi is voltunk nagyon szerelmesek nem láttuk a bajokat ,de így idősebb fejjel gondolkodás nélkül dobbantanék.


Neked kell dönts. A kapcsolatod veszíted el ,de nyersz egy életet, vagy elveszted az életed egy boldogtalan kapcsolatért.

Barátod még lesz annyi ,hogy...:)

2012. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azt hiszem igazatok van,de úgy fáj ezt hallani..

Ő is 16 éves.

2012. júl. 1. 10:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fáj. És valószínűleg ezzel együtt még vele is fogsz maradni egy darabon, de majd (remélhetőleg minél előbb) megérik benned a döntés, h lépj.

Ő nem fog megváltozni - ebben az egyben biztos lehetsz.

És nem azért nem változik, mert ne bízna benned (erényövet is hordhatnál, az sem jelentene semmit), hanem mert a tulajdonának tekint.

Sajnos ez van.

2012. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 AndreaMariann ***** válasza:

:(

Persze hogy fáj.

A barátaidnál viszont semmi sem jelenthet többet.

A szerelmednek is a barátodnak kéne lennie,nem az uralkodódnak.

Felszabadult,és boldog leszel majd nélküle,és rájössz,mekkora baromság volt ilyen hülye miatt nem Önmagadnak lenni.

remélem megtudod majd,mit is jelent egy egyenlő,boldog,egészséges párkapcsolat.:)

2012. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!