Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? -többi lent-

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? -többi lent-

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást.Tényleg mindent megbeszélünk,nagyon jól megvagyunk együtt,azon kívül,hogy állandóan féltékeny.Hogyha hozzászólok egy fiúhoz,vagy beszélek egy fiúval msn-en,de teljesen átlagos dolgokról,mindig veszekedünk,mert szerinte nem kéne és nem is szabadna.

Amióta vele együtt vagyok,tulajdonképpen nincs egy barátnőm sem.Legalábbis,nem olyan szinten,mint régebb.A legjobb barátnőm is elveszítettem,mert mindig vele vagyok és ha egy napot kérnék,hogy legyek a barátnőimmel,megsértődne és megint veszekednénk..

Nem mehettem el az osztályommal kirándulni,nem mehetek osztálybulira,osztálytáborba,sehova.. Ahol fiúk vannak,oda én be se tehetem a lábam.Pedig soha nem csaltam meg,nem is csalnám,mert nagyon szeretem,tényleg.

A telefonomból is minden fiút kitörölt és,mivel tudja az msn jelszavam,azt a fiút is letörölte,akivel beszélgettem párszor.Pedig azokba a beszélgetésekben semmi olyan nem volt,ami esetleg veszélyt jelenthetett volna a kapcsolatunkra vagy bármi rosszat.

Mit csináljak? Már próbáltam megbeszélni vele,de ő azt mondta nem érdekli,mert ő ilyen és ha nem tetszik,keressek jobbat..

16/L



2012. júl. 1. 09:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De amúgy teljesen igazatok van,mert eddig mindig azt gondoltam,hogy nem is baj,ha letörölte msn-ről,mert nekem úgyse fontos más fiú és nincs is szükségem arra,hogy vele beszélgessek.

Meg a barátnőimnél szintén.Arra gondoltam,hogyha vele lehetek minden nap,akkor nincs is szükségem a barátnőimre.

2012. júl. 1. 10:26
 12/13 anonim ***** válasza:

vannak olyan dolgok amit vele nem beszélhetsz meg, meg egyáltalán barátokra mindenképpen szükséged van, ha vele maradsz előbb utóbb depressziós és iszonyatosan magányos leszel, én ugyanennyi idősen átéltem ezt, kimaradtam a bulikból, a kirándulásokból, mindenből, elszakadtam az összes barátomtól, nem beszélhettem fiúkkal, így kezdődött, aztán elkezdett ütni, már mindenért kaptam.

kiszálltam a kapcsolatból, és azóta is minden egyes percet bánok amit rá szántam.

jobb ha addig lépsz ki ebből, míg nem késő, meglátod, hogy nagyon boldog leszel.

2012. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

megértelek mert most léptem ki 2 hónapja egy 8 hónapos kapcsolatból pont mint te pont ezért

bár eléggé hiányzik , de akkor is jól tettem amit tettem mert miatta nem volt már teljes az életem és sajnos azóta a kapcsolat óta nem vagyok olyan mint voltam.

2012. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!