Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jelöl be Fb-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelöl be Fb-on ismerősnek?

Figyelt kérdés

Évek óta ismerjük egymást egy férfival, össze is járunk, mellettem áll mindenben támogat, ez miatt furcsa nekem hogy nem vagyunk ismerősök fb-on. Mi lehet ennek az oka?

Használja rendszeresen azt tudom, mert egy közös ismerősömmel ezt tavaly mondta nekem hogy aktív tesz fel képeket de csak az láthatja aki ismerőse. Számomra furcsa.

Szerintetek mi a magyarázata ennek?



ma 06:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nős?
ma 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tud bejelölni.
ma 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem nős, nincs senkije tudtommal.

Miért ne tudna bejelölni?

ma 07:31
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Van felesége, élettársa? Mert akkor azért.

Mondjuk ismerek olyat ahol a szerető is ismerős, de ő tudja hogy csak szerető, igy nem veszélyes

ma 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem használja?? Én sem, attól még hogy fent vagyok
ma 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Független akar lenni, elég neki ennyi ismeretség veled, stb. Pl.: nekem sincs munkatárs, ismerős bejelölve, elég a rokonság.
ma 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Fárasztaná hogy köszöntgetni kéne meg lájkolgatni meg ezek.
ma 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#3

Passz. Kollégám mondta, hogy be akart jelölni, de nem tud. Ami fura, mert én őt igen, és engem is be tud jelölni más.

ma 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ciki a profilod. Konteo, vagy politika, szexuális utalások, vagy teleszórva idézettel vagy naponta szelfivel, vagy valami negatív az egész, vagy éppen idétlenül pozitívkodó, ilyen spiri vállalhatatlan fajta.
ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy van 1-2 barom rokona, munkatársai szomszédai akikkel muszáj ott jópofizgatni vagy legalább mutatni egy képet, de a barátait nem akarja ebbe belekeverni.
ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!