Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jelöl be Fb-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelöl be Fb-on ismerősnek?

Figyelt kérdés

Évek óta ismerjük egymást egy férfival, össze is járunk, mellettem áll mindenben támogat, ez miatt furcsa nekem hogy nem vagyunk ismerősök fb-on. Mi lehet ennek az oka?

Használja rendszeresen azt tudom, mert egy közös ismerősömmel ezt tavaly mondta nekem hogy aktív tesz fel képeket de csak az láthatja aki ismerőse. Számomra furcsa.

Szerintetek mi a magyarázata ennek?



ma 06:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legvaloszinubb, hogy felesege van vagy ha nem is, de nem akar felvallalni.

Az egy dolog, hogy te mit tudsz vagy tudni velsz, az meg egy masik, hogy mi a tenyleges igazsag.

ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Te miért nem jelölöd be?
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jelölöd be te?
ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
engem csak olyan tud bejelölni, akivel van közös ismerősünk, hogy mindenféle idegenek ne is próbálkozzanak. de miért nem jelölöd be te? ha azt sem fogadja el, akkor van valami vaj a füle mögött, akkor viszont ne foglalkozz vele többet.
ma 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%

"össze is járunk, mellettem áll mindenben támogat"

Ennyi nem elég? Mennyivel lenne jobb/több/más, ha Facebook-ismerősök lennétek?

ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!