Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy kolléganőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy kolléganőtök ismerősnek jelöl, azt közeledésnek veszitek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel minden nap összenéztek párszor.
2022. jún. 20. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Exem mindig azt mondta ilyenekre na ez is egy r.banc, na ennek is viszket.

De mondjuk ő az a tipus aki utálja ha tapadnak rá.

2022. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En nem nagyon szerintem, max ha nagyon kedveskedik velem mint masokkal
2022. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Munkatárs, tehát ismerjük egymást, ha rábök az ismerem gombra miért gondolnám, hogy ezzel bármit is akar?

És ha a férfi kollégák jelölnek be kezdjek aggódni? Vagy, ha én őket.

Vagy ha a kolléganőnek párja van, akkor most ő azt akarja?

Ezt te sem gondolod komolyan.

Ismerősök vagyunk, ennyi.

2022. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem a fonokom jelolt be
2022. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy helyen, egy légtérben dolgozunk, akkor nem feltétlenül. Ez mondjuk attól is függ, hogy napközben hogyan viselkedik velem, pl. érdeklődő-e, viccelődik-e, évődik-e, szóval hogy érezhető-e a megjelölés mögött valami plusz tartalom.
2022. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudok erre a dologra rájönni igazán. 1× volt ilyen, aki tetszett, és valszeg ő neki is szimpi voltam. Kérdezett vmit üzin 1×, majd bejelölt. Értelme nem nagyon volt, mert utána nemsokára levakartam magamról, mert nem tudom hova tenni a stílusát, így hanyagolom.

Azóta nincs munkatárs az ismerősi körömben.

2022. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Persze! Én jóképűbb férfi vagyok, de egy kézen bőven meg tudom számolni évente hány nő jelöl be, pedig nem csak munkából haza járok, hanem még ezer más társaságból is ezer másik embert szoktam megismerni újonnan. Majdnem mindegyik csaj, aki bejelöl (vagy instán bekövet) előbb, mint én őt az azért teszi, mert tetszem neki. Biztos létezik kivétel, de a legtöbbnél ez az oka.
2022. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Mivel a kollégám így nem tűnne fel.
2022. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook nem a Tinder.
2022. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Te hülye nő! Szólítsátok már meg egymást! Legyenek közös élményeitek! Utána KÉRDEZD már meg hogy bejelölheted-e!
2022. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!