Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kolléganőhöz munkahelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolléganőhöz munkahelyen szabad közeledni?

Figyelt kérdés
Esetleg nem mert biztos bukás fenyeget?

2018. aug. 23. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Szabad.
2018. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mint partner kapcsolat-nem, kizárt 100% bukás, mint haver, munkatárs persze.


Szóval ne akarj kapcsolatot.

2018. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért ne. Felnőtt emberek vagytok.
2018. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Nem szabad. Abból csak probléma lesz.
2018. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz jó vége, ne akarj vele kapcsolatot.

Ha rosszul sül el, kellemetlen helyzetbe kerülsz.

2018. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha az ember napi 10-12 órát melóval tölt (8 munkaóra +ebédidő+utazások), 8at alszik, vezeti a háztartást/dolgait intézi, edzésre jár... akkor nem tudom hogyan marad ideje egyeseknek ismerkedni/családot alapítani? Egyik megoldás, ha munkahelyen ismerkedsz. Nekem vannak többen ismerősök, akik melóban találták meg a későbbi párjukat, feleségüket. Nehezebb a dolog, ha olyan helyen dolgozol , mint én, hogy 10ből 10 férfi kolléga van. Még nem jöttem rá a megoldásra, keresem hogyan ismerkedhetnék. (31/F)
2018. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Munkahelyen ne, de munkaidőn kívül simán. De kizárólag akkor, ha mindketten függetlenek vagytok.


Nekünk így alakult ki a kapcsolatunk, bár régebbről ismertük egymást. Sosem vittük be a magánéletet a munkahelyre. 10 fős volt a kollektíva, jóban voltunk, de egy év után mondtuk meg a többieknek,hogy kapcsolatban állunk. Mivel a főnököm volt főleg nem akartunk ebből szóbeszédet, ezért ittam rendesen a levét annak,hogy fizetésemelésekkor alul maradtam :(


Ha viszont párkapcsolatban álltok, mindketten, vagy akár egyiktek, messziről felejtsetek el bármit. Rajtatok lesz az összes kolléga szeme, és ha esély nincs a folytatásra ha vége lesz kellemetlen lesz együtt dolgoznotok továbbra is.

2018. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, de sok helyen NEM szabad! Tiltják a munkahelyi előírások.

Persze a szívnek semmit nem érnek az ilyen szabályok... ha vevők vagytok egymásra, akkor nimcs min agyalni. Hívd meg kávéra, azt induljon az ismerkedés... 😉

2018. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk...
2018. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a munkahely nem házinyulas :). Van olyan cég ahol többszázan dolgoznak, miért is ne alakulhatnának kapcsolatok? Igaz, a munkára koncentrálunk, de vannak csapatépítők, munkavégzés közti szünetek, ahol lehet beszélgetni, ismerkedni, vagy csak simán, akár munkavégzés közben is ha közelebb állnak egymáshoz.

Annyi hátránya van,hogy a munkáról elvonja a figyelmet, erre ügyelni kell,hogy ne így legyen.


Persze nem titkos szeretői viszonyról beszélek, két független ember ismerkedéséről.

2018. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!