Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha a csaj akivel ugy néz ki egész jól alakulnak a dolgok. Hirtelen egy csikizésböl egy ökörködésböl haragból szájba vág?

Figyelt kérdés
ma 13:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, nem azért mert csikiztem hanem mert rá döltünk a fehér falra és fehér lett a fekete kabátja
ma 13:49
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem normális. Menekülj.
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem az, szépen hanyagold a betegagyút.
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már annyira túltoltad a csikizést, hogy reflexből ütött. Én utálom, ha csikiznek, olyankor rúgok, ütök, akármit csinálok, csak engedjen el. Aki ezt élvezetnek vagy poénnak találja, az se normális.
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Felnőtt kapcsolatokban szerintem csikizni sem kellene, nem vicces.
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 hát ja, tök gyerekes amúgy, utoljára talán 20 évesen csinált ilyet az akkori barátom.
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most elmondanám még egyszer hogy ertsd hogy nem a csikizésen van a hangsúly.. azon van a hangsúly hogy meglátta a kabátját hogy fehér lett ..
ma 17:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Amikor meg látta akkor ment el az agya.. szereti ha csikizem és nagyon jókat nevetünk és szoktuk egymást csikizni.. mert jókat nevetünk rajta.. közelebb kerül szerintem 2 ember egymáshoz.
ma 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:
A haját is meg szoktad húzni, mint az oviban?
ma 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a csikizéstől is reflexből pofán vágnék vagy rúgnék meg bárkit, de ha azt látom hogy a debilkedése miatt még a kabátom is tönkrement akkor viszont teljesen tudatosan mosnék be még egyet.
ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!