Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális, vagy helyénvaló?

Figyelt kérdés

lyan kérdésem lenne, hogy volt egy szeretői kapcsolatom kb. 2 hónapig tartott. Ez így is indult. Az illető nő. Igazából én is nő vagyok.

A másik személy, Egyetemen tanul 26 éves, és idősebb vagyok nála, s dolgozok.

A kérdés a következő lenne: Mennyire normális az, hogy heti 2-3 szor átjött hozzám, mert neki nincsen saját helye, és nem gondoskodott magának az ételről, de italt azt tudott venni magának?

Többször felhozta, amikor mondtam neki a boltban, hogy gondoskodjon magának reggeliről/ebédről, vagy ilyenkor legalább azt vártam volna, hogy egy doboz tojást akármit elfelezünk pénzben, de ő annyir mondott nekem, hogy nem vesz magának, majd nálam kinyitja a hűtőt, és ott van minden.

Bennem itt felment a pumpa, de nem is kicsit. Konkrétan úgy érzem azt várta el, hogy én kávéztassam automatikusan reggelente, reggeliztessem stb.

Party-ra, italra, sörre, cigire mindig volt neki elég pénze..Sokszor panaszkodott rá, hogy kevés ösztöndíjat kap, és a barátaitól kér kölcsön.......

Ha megbeszéltük este, hogy megy el reggel, akkor is nálam ragadt, olyan kifogással- hogy hát éppen elmarad az órája, és ráér, vagy nem kelt fel, a megadott időben.

Olyan is volt, hogy azt mondta nekem, 12:30 körül, hogy hát "éhes vagyok" Mint egy 14 éves, akinek én vagyok az anyja. Nem tudom, ha 4-5 sört meg tudott venni vacsora gyanánt, akkor ételt miért nem? Nekem már nagyon sokszor kellemetlen volt, hogy a boltban rákérdezek, hogy biztos ennyi dolgot vesz csak? És a válasz mindig: igen.

Szerintetek ez mennyire korrekt egy olyan embertől, aki szexelni jár át, ismerkedni, időt tölteni? Nekem sokszor már kellemetlen volt, hogy mennyire pofátlan. Tudni kell, hogy külföldi származású, nem tud magyarul, csak itt tanul.

A másik, hogy szarta le azt is, hogy nekem munkám van reggel, mégha home office is. Önkényesen járkált a lakásomban, nyitotta a hűtőt, húzta az időt...Többször felhozta, hogy az exe főzött neki állandóan, meg ilyenek, és hogy biztos azért nem csinálom ezt, mert nincs elég pénzem. Akárhányszor ebédeltem, mindig felhozta, hogy miért nem hívom át enni, és hogy ez nem normális dolog. Eljött az a pont, hogy már azt éreztem, hogy csak bántani jár át hozzám, és oltogatni. Ki sem tudtam magamat pihenni miatta, mert reggel azt is letagadta, hogy horkolt volna egész éjjel, és azt mondta beképzelem a hangokat, és seggfej vagyok, és nem normális. Rá 1 órára bevallotta, hogy horkolt. Már szakítottam vele egyébként, de ventillálok, hogy másnál ez hogy volt?

Ha én megyek valakihez vendégségbe, sose úgy, hogy feleszem a kajáját, és elvárom, hogy automatikusan jár a kv meg minden köszönés nélkül. Egyszer se nagyon köszönte meg a kaját se, csak csendbe ette, vagy oltogatta, hogy lehet, hogy romlott. A hűtöt is mindig úgy nyitotta ki, hogy meg se kérdezte lehet-e. Az üdítőmet is mindig meg akarta inni. Miért viselkedett így? Többször jeleztem ez nem oké, és látszott is rajtam nagyon. De már nekem volt ciki a boltban is, hogy nem vesz magának semmit, és ott is még ő akadt ki, és sértődött meg rám, hogy egy szaros tojásról van szó..Igen csak ha minden héten összeadod a kv-t a szaros bio tojást, meg stb, és még nálam most hajat ilyenek, abból szép összeg jön ki havonta.

Én még ilyet sosem tapasztaltam. Normális a kiakadásom?



#szerető, ex, párkapcsolat, kihasználás, etetés
ma 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"kb. 2 hónapig tartott" és el is múlt. Még mindig ki vagy akadva? Nem is kellett volna beengedned a lakásodba/az életedbe.
ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Leszizz és kussolj ha már ennyi jutott neked. A csajodra meg kőlts pénzt! Majd ad ha komolyodik az agya neki is
ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Ez a nő életében nem látta el magát, ami elég kemény 26 évesen. Ha neked ez nem automatikus lapát akkor meg is érdemled hogy rajtad élősködjön.
ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A hűtöt is mindig úgy nyitotta ki, hogy meg se kérdezte lehet-e. Az üdítőmet is mindig meg akarta inni. Miért viselkedett így?"


Azért, mert a fejedre nőtt. Már az elején le kellett volna fektetni a szabályokat.

Szerintem csak kihasznált. A szex csak mellékes volt, úgy gondolta, hogy a kajáért cserébe valamit neki is áldoznia kell. Spórolt egy csomó pénzt.

Volt egy pasival dolgom, aki mindig nálam akart enni. Ráadásul mindig éhes volt. Amúgy alapvetően nem sajnálom az ételt, nem is esik olyan jól, ha egyedül eszem, de a kihasználással már van bajom.

Senkit sem fogok eltartani, a hűtőmet pedig senki ne nyitogassa kérdés nélkül.

Ott cseszted el, hogy nem szóltál ezekért. Te azt hiszed, hogy igen pedig valójában csak oda-oda szúrtál valamilyen megjegyzést, aminek nulla hatása volt. Rögtön szólni kellett volna, hogy ha alkoholra futja, akkor legyen kajára is.

Remélem tanultál az esetből.

ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!