Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normalis ha egy harmincas ferfi csak havonta akar szexelni?

Figyelt kérdés

Azt allitja, hogy munka mellett neki ennyire van igenye. Szellemi munkat vegez napi atlagosan 9 oraban, neha hetvegen is kell dolgoznia.

De en nem hiszem el hogy legalabb hetvegente ne lenne erre igenye.. akkor sem sokkal tobb az igenye ha szabin van max egy kicsit. Kezdem azt hinni hogy velem van baja.. vagy lerendezi maganak amikor nem vagyok ott.

Semmi tobbet nem mond. Mi a velemenyetek? Azt nem kepzelem el, hogy felremegy.


ma 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy az esete. Csak aki az esete lenne és akit éjjel-nappal kefélne az nem áll vele szóba. De azért kell valaki aki főz,mos,takarít rá.
ma 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek más az igénye... Olyat érdemes találni, akivel azonos a libidó.
ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
A #2-esnél a pont! Fogalmazzunk úgy, hogy az átlagtól eltér, de ettől még normális. Ekkora a libidója ez van. Ha a tiéd ennél magasabb (amit meg tudnék érteni) akkor szexuálisan nem illetek össze.
ma 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hat amikor osszejottunk nagyon sokat szexeltunk, aztan fokozatosan jutottunk ide, ezert is gondolom inkabb azt hogy ram unt :( mar nem vagyok olyan izgalmas, fokozatosan csokkent idaig aztan igy is maradt sajnos.
ma 21:01
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
#4 ezt hívják érzelmi elhidegülésnek. Az asztaltól még nem, az ágytól már elváltatok. A tessék-lássék (meg kényelemből / kötelezettségből) fenntartott kapcsolat.
ma 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5-os igazad lehet. Csak nem tudom, mit rontottam el.
ma 21:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 egy kapcsolat zátonyra futásához mindig két ember "kell". A párod ugyanolyan hibás mint te, ezt közösen hoztátok össze. A szenvedély fenntartása helyett hagytátok a megszokás, az unalom mocsarába süllyedni - persze, hogy kialudt a tűz.
ma 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Semmit.
ma 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Én nem bánnám, ha más érdekeimet kielégíti.Még örülnék is neki.
ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire,ez a kapcsolat halott....
ma 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!