Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Szerintetek normális, ha a párom állandóan odavan egy adott celebért?

Figyelt kérdés

Mindig van egy celeb (vagy egy nagyon szexi karakter) akiért a párom teljesen odavan és a képeit, filmjeit, vele készült interjúkat nézegeti. Hiába engem nem érdekel a film, egyedül ülök a másik szobában, mert ő inkább egyedül nézi a filmet, amiben a kiszemelt színész játszik. Egy játékkal is szokott játszani, ahol nagyon szexi kitalált karakterekkel tud chatelni.


Nyilván féltékeny nem vagyok olyan alakokra, akikkel úgysem tud összejönni soha az életben, de nyilván az önbizalmamnak nem tesz jót, hogy a párom másokért rajong és emiatt hanyagol engem.


Ő 22 éves, én már 31. Az ő korában én is rajongtam a celebekért és fellángolásaim is voltak mindig, de én szingli voltam és vágytam kapcsolatra.


Tehát a kérdésem az, hogy ezt mindenki kinövi vagy nem?

Van köztetekolyan 30 év körüli vagy idősebb, aki még mindig tud celebekért rajongani, mert jól néznek ki,de közben van kapcsolatotok?


Szerintetek normális ez? Nektek vagy a párotoknak szokott lenni ilyen, hogy "rajong" valakiért a külseje miatt?



ma 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem túl nagy köztetek a korkülönbség, más dolgok foglalkoztatnak titeket.
ma 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abban a korban normális, bár én 15 évesen leszoktam az ilyesmiről. A barátnőd egy álomvilágban él.
ma 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!