Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy kapcsolatban? 18L és 22F

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátnőm aki számomra nagyon fontos ismerkedik egy pasival már augusztus óta. Még nem jöttek össze, de (gondolom én) már alakulóban van. Lehet gáz ha én teszem fel itt ezt a kérdést, de engem nagyon piszkál hogy férfi létére így bánik egy nővel. Pl barátnőm megkérdezte tőle hogy mi lesz a mai programja. A pasi azt válaszolta neki hogy: " mi a fa**ért kell ezt megkérdezni". Volt hogy barátnőm lerobbant este kocsival és leírta a srácnak hogy nagyon fázik. Erre a srác annyit írt hogy "nyomod f*sz". Barátnőm tervezi az elköltözést és ezt is megosztotta a sráccal. Ő csak annyit válaszolt neki, hogy "örülök ha elköltözöl🙂". Megkérdezte barátnőm hogy miért örül ennek ennyire azt mondta a pasi hogy nem tudja.

Ami leginkább elkeserítő azaz hogy a pasi azt mondta barátnőmnek hogy egy olyan merchet kér karácsonyra amit csak amerikában lehet kapni. Gondolhatjátok milyen drága.... A barátnőm elkezdett intézkedni mert vannak kint ismerősei. Én rákérdeztem a srácnál hogy ő mit tervezett a barátnőmnek adni, mert ha úgy van segítek tippekkel. Annyit válaszolt nekem hogy "a farkamat". Na ezen baromira ki voltam már akadva. Megvetet egy ritka és drága pulcsit aztán konkrétan nem képes semmit sem adni neki. Jaj azt elfelejtettem hogy a pasi úgy becézi szegényt hogy papi, báttya. Sajnálom a sok szó ismétlést. Nagyon kíváncsi vagyok összességében a véleményetkre és arra hogy szerintetek én mit tudnék tanácsolni a barátnőmnek. Köszönöm ha elolvastad ☺️


ma 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy intelligens fiatalember lehet. Sajnálom a kislányt.
ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gáz.

Próbálj beszélni a barátnőddel szerintem.

ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Önbecsülést a leanyzonak

Egy farok nem ér ennyit

Ja nem jöttek össze? Az mit jelent, hapsikam tesztelgeti meg ajándékot vetet magának, de nehogy barátnőjének gondolja magát?

Nem szabad ennyire lemenni labtorlonek

ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu, kicsit túltoltad. Ha esetleg mégsem, akkor nyilván durva, és minden normális ember a szakítást mondaná.
ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Bárcsak az lenne. Egyszerűen nem tudom hogy lehet ilyen egy ember. És ahogy látom ez a helyzet annyira gáz és durva már, hogy külső szemmel már hihetetlenül hangzik. Köszönöm az eddigi válaszokat. Mindenképp beszélek barátnőmmel. Bár először a pasival szerettem volna hátha menthető
ma 08:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy semmi gáz nincs úgy a srácban, ha valaki érti ezeket a trash dolgokat, és kb ezeken a szinteken mozog, és az a típus, aki benne van ezekben a játékokban vele, és leginkább, hogy visszaszól, ilyesmik... én is így beszélek haverokkal 😃


De a barátnőd krrrvára nem illik össze ezzel a sráccal, és ezt mindkettejüknek észre kéne vennie. Térítsd észhaz, aztán találják meg a hozzájuk illőt tényleg, mert ebben a kapcsolatban folyamatosan csak sérülni fognak így.

ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sráccal mit akarsz megbeszelni? Egy paraszt és csak játszik a baratnoddel

Azt gondolod, ha elbeszelgetsz vele, megvaltozik?

ma 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6. Igen, de mint te is mondtad a haverjaiddal beszélsz így. Ezt szokták használni alapból lányoknál is? Mert nekem furcsa hogy egy csajt báttyának és papinak szólít. Másnál nem hallottam hogy így becézné a "kiszemletjét"
ma 09:02
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hónapja szemelgeti? Ez terelés
ma 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!