Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális egy boldog párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy boldog párkapcsolatban, hogy azt érzem ki szeretném élni magam?

Figyelt kérdés
Több éve párkapcsolatban élek. Szeretjük egymást nagyon, ő a másik felem. Az érzés, hogy ki szeretném élni magam rendszeresen előjön bennem, ami tudom hogy nem szép és tisztessegtelen dolog, de egyszerűen nem hagy ez az érzés nyugodni.Azt még hozzátenném, hogy soha nem csalnám meg a párom.Ti is éreztetek ilyet/voltatok hasonló helyzetben? Hogy gondolkodtok erről? 21/L

aug. 20. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal vagy,gondolom első kapcsolatod lehet(?). Szerintem ez a kiélem magam dolog addig tűnik izgalmasnak,amíg nincs benne az ember,aztán szexelget emberekkel,majd rájön,hogy mennyi idióta van, és nehéz kifogni normális embert.

DE ha már úgy érzed a kapcsolatban ennyi volt es nem tudjátok feldobni vagy nem vagy szerelmes,nincs értelme benne maradni.

Egyébként szerintem normális érzés ilyen fiatalon ez teljesen.

aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Normális, én is voltam így,ha gondolod írj rám, szívesen mesélek.
aug. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Majd ezutan kiéled magad nyugodtan,ne aggódj.;)
aug. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kiélném magam és a boldog párkapcsolat két különböző dolog. Fogalmazd meg, mi hiányzik a kaocsolatból, mi az amire szükséged van és a párod nem tud nyújtani. Egyszerűen kedves, de külsőleg annyira nem vonz? Rossz a szexuális élet, esetleg az utóbbi hónapokban nagyon monoton lett? Kevés időt tölt veled, avagy éppen ellenkezőleg megfojt? Avagy eleve nem passzoltak, csak ő az első férfi az életedben, ezért még ragaszkodsz hozzá?
aug. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha másokkal élnéd ki magad az már baj mert vele is ki lehetne...
aug. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kieles olyan hulye szoveg. Szerintem egy boldog kapcsolatban az ember mindent meg tud elni (akar egyedul, akar a tarsaval), amire vagyik.

Az esz nelkuli szexelgetes mas kategoria. Ha erre van szikseged, akkor szakits. En pl sosem ereztem ugy semelyik kapcsolatomban sem, hogy dugnek masokkal is.

aug. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Boldog párkapcsolatban nincs ilyen. Ha nem érzed azt a társad mellett, hogy ÉLSZ, akkor az nem boldog párkapcsolat.

Egész pontosan mi az, amit nem tudsz megélni a barátod mellett?

aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Engem is az érdekelne elsősorban, amit 7-es is kérdez, hogy mi az, ami hiányzik, amit nem tudsz megélni vele? Bár a kérdésedből az érződik, hogy szexuális kalandokra vágysz, vagy nem tudom, talán még te magad sem tudod. De valamiért benned van, ezek szerint régebb óta, így foglalkozni kell vele.


Igazából normális érzés ez, főleg ebben a mai, feleslegesen túlpörgetett, extra impulzusokkal teli insta, tiktok és egyéb közösségi médiával túlfűfött világban, ahol minden platformon azt nyomatják, hogy élj, élj, élj, meg egyszer élsz, meg hogy bármit megkaphatsz, mert megérdemled ésatöbbi. Ezek persze sok esetben hamis illúziók. Én kerülöm is ezeket a felületeket, mert egész egyszerűen teljesen más az értékrendem és a világnézetem.


"Azt még hozzátenném, hogy soha nem csalnám meg a párom."


Ez jó, ez legyen mindig előtted. Számomra a legfontosabb az őszinteség és az egyenesség.


Légy őszinte és beszélj vele, próbáljátok meg első körben együtt megoldani, ha egyáltalán van és lehet mit.


Ha annyira erős benned ez az érzés, akkor is légy őszinte és szakíts vele, a megcsalás nem megoldás. Ha megteszed titokban, elsősorban magadat is megcsalod.


Nálunk is volt ilyen, főleg a feleségem részéről, hajaj, tudnék mesélni, de nálunk hosszú ideje fennálló házasságban jött ez, nyilván ez sok szempontból más helyzet. Viszont őszinteség volt a részéről, ami megintcsak más helyzet, mintha hazugságokkal tüzdelt titkolózás lett volna hosszú időn keresztül.


Gondold át, hogy mit is szeretnél pontosan, hogy mit adna és mit venne el, ha "engednél az érzésnek", mérlegelj és annak megfelelően dönts. Ismétlem, a legfontosabb szerintem az őszinteség. Légy magaddal és a pároddal is őszinte. Hűséges meg legfőbbképpen magaddal szemben legyél, azt csináld, amit igazán szeretnél, de úgy, hogy a lehető legkisebb mértékben sérülj te is és a párod is.

aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaja, én is dugni akarok össze-vissza, közel kerülni mondenféle nőhöz, aki kicsot is vonz, megismerni őket, és általuk magamat, meg rengetek új dolgot.

Igen, ez izgalmas, és kell egy ilyen... vagy nem is az, hogy kell, de vágyom rá.


A párkapcsolatba viszont ez nem.fér bele. Vagyis nálunk nem.

aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A te esetedben normális hiszen nagyon fiatal vagy és már nem szereted a párod. Döntsd el, hogy megcsalod, nyitott kapcsolatot ajánlasz fel neki, vagy inkább szakítasz.
aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!