Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem akarok boldog kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg benne vagyok egy kb tökéletes kapcsolatban, de nem vagyok szerelmes belé. Részemről mar a a szakitas szelen vagyunk mert nem akarok nagam mellé férfit, szükségtelennek érzem. Vannak barátaim,van mindig társaságom, szórakozni akarok, bulizni akarok, és ezt társ mellett hosszabb távon nem tehetem meg. Teljesen jól vagyok szinglin, nem vagyok magányos, szüleimmel is jó a kapcsolatom.

És jó ideig így fog maradni asszem


Más is van ezzel hasonlóan? Hogyan szakítsak vele?


ma 10:06
 1/7 A kérdező kommentje:

+egy kapcsolatba időt, energiàt kell belefektetni, mindig visszaírni, szamadással tartoznj, ápolni. Nekem nincs erre energiám. Férfit minden napra tudok találnj ha akarok,barataim is vannak

(bocsi hogy kommentekbe irtam csak ez lemaradt)

ma 10:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már ott bukik a kérdés, hogy te nem vagy egy tökéletes kapcsolatban. Sőt... Egy valamire való kapcsolat ott kezdődik, hogy megvannak a megfelelő érzelmek.
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval az a gond, hogy le vagy korlátozva egyetlen pasira. Hát, nehéz az élet. :D

Egyébként meg mi ez a kérdés, hogy hogyan szakíts? Megmondod, hogy elmúltak az érzelmek (nem mintha szerintem valaha is lettek volna) és ennyi.

ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Önző vagy, emiatt van az egész. Magadat szereted, a másikat nem, mert az meló. Most még végig lehet dugni az időt 40 éves korodig. Utána majd lehet hitegetni, hogy jó egyedül, viszont akkor már szar lesz. Ráadásul mivel nem tudsz szeretni, ezt egy férfi is le fogja venni, és nem fog egy kiélt nővel lenni, aki ki tudja miket szedett össze közben.


Át kéne gondolni hogy ezt akarod-e. Mások is csinálják ezt, keserű öregek lesznek, főleg mert a külső már fonnyad és nem kell senkinek, de ő még szeretne élni. Ma hiába élvezed ki, ez max 10-15 évig működhet.


Le lehet szavazni, de az igazság akkor is ez.

ma 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért írod ezt, mert nem vagy szerelmes, nincsenek érzelmeid a másik iránt. Ha egy olyannal hoz össze az élet, akivel megvan a kémia és érzelmek is vannak, hidd el, automatikusan fogod a saját idődet is beletenni a kapcsolatba és nem fogod kényszernek érezni.
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kb 20 fiu volt eddig az életemben és egyiket se szerettem
ma 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet aromantikus vagy. Szakíts!
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!