Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig a barátai lesznek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a barátai lesznek neki az elsők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, nem élünk együtt, de heti 2-3 napot együtt szoktunk lenni a lakásában. Vannak nála cuccaim, főzök, mosok, takarítok nála, tehát szinte mintha ott laknék.


Nem szeretnék semmit elsietni, nem erről van szó, csak próbálok előre gondolkodni és kicsit aggódom, hogy fogunk-e tudni előrehaladni a kapcsolatban.


23 éves, a hét maradék 4-5 napjában, amikor nem velem van akkor a haverjaival buliznak.

Sokszor ottalszanak nálunk a haverjai, ráadásul bent az ágyunkban, ami eléggé zavar.

Főleg azért, mert ágyneműt nem hajlandó sem cserélni sem mosni.

Persze, meg tudom én is csinálni, de kezd kicsit elegem lenni abból, hogy odamegyek 10-11 órás műszak után (ráadásul még készülök is egyetemre mellette) és akkor én állok neki takarítani.

Amióta ott lakik egy poharat nem volt hajlandó elmosni, porszívózásról, felmosásról, portörlésről nem is beszélve, ráadásul a koszos ruhái és szétdobálva a lakás minden részén.


Mit gondoltok, valaha lesz ebben valami változás? Csak amiatt ilyen, mert most éli ki a fiatal, bulizós korszakát?

Illetve mit tudok csinálni, hogy besegítsen nekem a ház körül?


Őszintén nekem kicsit sok ez a mértékű bulizás, főleg amikor esetleg meg van beszélve, hogy együtt leszünk és menet közben iktat be egy találkozót a haverokkal. Vagy azért jövök haza, mert nekik minden pénteken bulizni "kell" és nem tudunk akkor soha együtt lenni.


És ne gondoljátok azt, hogy én otthon ülős típus vagyok, sőt!

De azért ez nekem is sok.



Ti mit gondoltok, mit tennétek?


Légyszi a válaszadáskor vegyétek figyelembe, hogy nem szeretnék vele szakítan, de ha valaki nagyon ezt akarja "tanácsolni" akkor legalább normális stílusban!


Köszönöm szépen előre is!!



tegnap 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

“heti 2-3 napot együtt szoktunk lenni a lakásában. Vannak nála cuccaim, főzök, mosok, takarítok nála”


Te a bejárónője vagy, akit szexre is használ.


Közben ő éli a legényéletét.


Nézz szembe a tényekkel: Te most ebben élsz.


Mosol , főzöl , takarítasz rá és a bulizó, disznó haverjai után is.


Ezek az általad leírt tények.


Ez egy éretlen, lump tahó. Semmi jövője ennek a semmi kapcsolatnak.


Kell neked egy ilyen alkoholista, lump bunkó?


Azt hiszed meg fog változni?


Nem fog.

Legyen önbecsülésed, és hagyd ott. Könyörögni fog, mindent megígér, mert ilyen ingyen bejárónőt nem fog kapni.


Legyen önbecsülésed!

Széles a világ, tele normális férfiakkal.

tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Házias nő vagyok, szeretek takarítani és főzni, de azért nem vagyok cseléd! Ti nem laktok együtt, akkor nem is a te dolgod rendet tenni meg főzni rá. Mondjuk nem értem, hogy tudsz komoly kapcsolatban gondolkodni egy olyan sráccal, aki az alap dolgokat se akarja megcsinálni. Az arcomról lesülne a bőr, ha a páromnak kellene takarítani nálam állandóan. Amúgy meg, ha már most ilyen akkor később ez rosszabb lesz.
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azon akadt meg a szemem, hogy miért is te tartassz rendet nála. Az egy dolog, hogy elviseled a bulizást egy darabig de szerintem te is érzed hogy ebből nem lessz hosszútávon semmi.
tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

En ugy gondolom hogy a sracnak a lakasan talalkoztok heti 2-3 napot es Te akarod megmondani hogy az o lakasaban mi legyen.. ez nem helyen valo.. nem hozzatok mennek a haverjai es nem a Ti agyatokba alszik.. hanem a srac lakasan vannak a srac agyaban alszanak.


En biztos nem takaritanek helyette amikor felmegyek hozza 😂


Egyebkent fiatal, szorakozik,


Egyebkent nem hasznal ki teged.. te csinalsz hulyet magadbol

tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azért takarítok, mert engem zavar a dzsuva, de őt nem, őt soha semmi nem zavarja.

Ha szólok neki akkor csak "problémázok"

tegnap 22:33
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Nincs miert szolnod.. az o lakasa az o elete.. Te csak feljarsz.. nincs jogos ezt megszolni.


Jogod van azt mondani hogy Te oda nem mesz fel, vagy hogy abba az agyba nem fekszel be vagy az hogy nem latod a kozos jovot es szakitasz vele.

tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

5

szerintem neked nem erre a srácra van szükséged.

tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Zavar a bulizása,zavarnak a haverjai és zavar a dzsuvaja. Ezzel semmi gond,én megértem,engem is zavarna. De nem is lennék ilyen emberrel együtt.
tegnap 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Egy ismerősöm ezt mondta azoknak,akik a párjukra,barátjukra panaszkodtak :


" nem panaszkodunk arra, akivel szexelünk ,ha nem tetszik akkor hagyd ott,ha pedig nem,akkor semmi okod panaszkodni ".


Igaza van maximálisan. Ha kell a farok,akkor viseld el, ennyi.

ma 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Befejeznem a nala valo takaritast es fozest. Nem nala talakoznek hanem nalad vagy csak ideida elmennetek. Szex utan hazamennek. Ha rendetlen az agy akkor szolsz h abban te nem szexelsz vele cserelje le!


Voltam hasonloan rendetlen pasival. De fel ev utan kiosztottam es otthagytam. Nekem nem kell h cselednek hasznaljon.

ma 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!