Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig a barátai lesznek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a barátai lesznek neki az elsők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, nem élünk együtt, de heti 2-3 napot együtt szoktunk lenni a lakásában. Vannak nála cuccaim, főzök, mosok, takarítok nála, tehát szinte mintha ott laknék.


Nem szeretnék semmit elsietni, nem erről van szó, csak próbálok előre gondolkodni és kicsit aggódom, hogy fogunk-e tudni előrehaladni a kapcsolatban.


23 éves, a hét maradék 4-5 napjában, amikor nem velem van akkor a haverjaival buliznak.

Sokszor ottalszanak nálunk a haverjai, ráadásul bent az ágyunkban, ami eléggé zavar.

Főleg azért, mert ágyneműt nem hajlandó sem cserélni sem mosni.

Persze, meg tudom én is csinálni, de kezd kicsit elegem lenni abból, hogy odamegyek 10-11 órás műszak után (ráadásul még készülök is egyetemre mellette) és akkor én állok neki takarítani.

Amióta ott lakik egy poharat nem volt hajlandó elmosni, porszívózásról, felmosásról, portörlésről nem is beszélve, ráadásul a koszos ruhái és szétdobálva a lakás minden részén.


Mit gondoltok, valaha lesz ebben valami változás? Csak amiatt ilyen, mert most éli ki a fiatal, bulizós korszakát?

Illetve mit tudok csinálni, hogy besegítsen nekem a ház körül?


Őszintén nekem kicsit sok ez a mértékű bulizás, főleg amikor esetleg meg van beszélve, hogy együtt leszünk és menet közben iktat be egy találkozót a haverokkal. Vagy azért jövök haza, mert nekik minden pénteken bulizni "kell" és nem tudunk akkor soha együtt lenni.


És ne gondoljátok azt, hogy én otthon ülős típus vagyok, sőt!

De azért ez nekem is sok.



Ti mit gondoltok, mit tennétek?


Légyszi a válaszadáskor vegyétek figyelembe, hogy nem szeretnék vele szakítan, de ha valaki nagyon ezt akarja "tanácsolni" akkor legalább normális stílusban!


Köszönöm szépen előre is!!



tegnap 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hallod csaje én megengedem azt is hogy hozzám költözz😁
ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ha én így viselkednék a barátnőmmel szembe köpném magam. Én a helyedben lennék átgondolnám az életet, de az tuti, hogy szakítanék vele. A szex miatt esetleg meglehetne beszélni, hogy összejártok ott ahol nincs retek, és aztán mindenki megy a dolgára egészen, addig amíg nem kezd mással alakulni valami. Szerintem ez a pali ebbe lazán belemenne, mert az elmondottak alapján kb erre kellesz neki.
ma 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha összeházasodtok esetleg még gyermekeitek lesznek akkor nem ilyen lesz a helyzet hanem még sokkal sokkal keservesebb. Nem fog megváltozni, nem fogod tudni megváltoztatni, a gyermekek megszületése sem fogja megváltoztatni, általában ezekben reménykednek az olyan nők akik ekkora red-flagek mellett összeházasodnak, családot alapítanak az ilyen férfiakkal.
ma 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt írod vegyük figyelembe, hogy nem akarsz vele szakítani. Akkor meg felesleges is volt kiirnod ezt a kérdést. Viseld el továbbra is a barátod dolgait. Biztosan van, ami hozzá köt. Azt meg ki tudja, hogy meg fog e változni jó irányban? Van aki igen, van aki meg soha. Vagy vársz pár évet, amíg a haveri köre elkopik mellőle, lecseng ez a bulizós időszak, vagy magadtól rájössz majd, hogy ez így nem megy tovább.
ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

“Ott vagyok nála”

“Ott alszanak nálunk” “az ágyunkban”.


Nem közös otthonról beszélünk, nem értem a “miénk” jelzőt.

Mond meg neki, hogy “Béla, szeretném ha több időt tudnánk együtt lenni” meg “kérlek ha elmentek a srácok, húzd le az ágyneműt”. A kérdésből nem jön le, hogy erről szoktatok-e beszélgetni. Az én párom is “rendetlen”, de ha megkérem -szájhúzva igaz- de megcsinálja amit kell. Azt is megmondhatod neki, hogy nem mész át ha rendetlenség van, mert nem érzed magad komfortosan ebben a környezetben.

Kössetek kompromisszumot, pénteken elmentek együtt a bandával de utána a hétvégén legyetek ketten.

ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!