Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm hármasozni szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hármasozni szeretne, és van erre kiszemeltje, kettő is. Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés

Mármint nem nélkülem, két sráccal, hanem vagy az egyik, vagy a másik.

Az egyik az expasija. Igazából barátok maradtak a kapcsolat után.

A másik meg egy haverom, akivel voltunk már hármasban, de akkor még nem voltunk párkapcsolatban..


tegnap 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
En elasnam ha ilyen parom lenne.
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
kellene aggódnod, kettő okból is
tegnap 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda, hogy itt tart a világ.
ma 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Én szépen csendben le lépnek, minden perc amit rászánsz kidobott idő és soha nem fogod vissza kapni. Az ilyen nő max barátság extrákkal kategória, amúgy nem barátnő alapanyag.
ma 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Jófajta csaj. Engem ezért az összes exem, meg a mostani is gondolkodás nélkül elzavart volna.

De eszembe se jutott ilyen.


Te tudod hogy vele maradsz e, aztán tűröd, netán élvezed is hogy egyedül keves vagy neki, vagy kiteszed a fenébe, menjen ahova akar

ma 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon kevés vagy neki az ágyban ha még mindig az exe f@$zára van ráfüggve.
ma 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Hát nekem nőként biztos nem jutna eszembe lefeküdni egyik exemmel sem attól függetlenül, hogy milyen viszonyok között váltunk el. Gondolod ha régen szerelemmel teli érzéssel ment köztük a szex, akkor most harmadikként beszállva tud iránta érzelemmentes maradni?
ma 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
En orulnek neki. Szeretem ha valtoztos a szex. Nekem belefer a herepacsi is 🤣
ma 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az exe a mai napig dugja😅
ma 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Nincs, elvégre tudtad milyen típus már akkor amikor a haverral együtt dugtátok meg. Ugyanolyan mint ti vagytok csak nőben. Akire bizsereg nektek és vevő rá azzal szexeltek. Most miért csodálkozol, hogy megint dugni akar az exszel, haverral? Nem értelek. Várni kellett volna ilyesmit. Meg sem lepődnék rajta. Vagy elviseled, hogy ő neki te nem vagy elég, mész te is másokkal dugni - bár nyilván lehet megteszed csak neki tilos - vagy megszakítod vele ezt a nyitott kapcsolatot. Merthogy ti nem vagytok és nem is lesztek soha hagyományos párkapcsolatban az fix!
ma 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!