Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem kellenek a jó pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem kellenek a jó pasik?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz. Képzeljetek el egy olyan lányt, aki 10-es skálán 15-ös (nem egoizmus, a környezetem hívta fel rá a figyelmem ,és hogy jobbnál jobb pasik tennének meg értem bármit.) Egyszerűen nem kellenek azok a kimondott jópasik. Nem vonzanak. Engem sokkal jobban izgatnak az érdekes figurák, akik baromira karakteresek és őket nevezik "átlagnak" lehet azért mert teljes ellentéteim? Próbáltam olyan férfiakat összeszedni akikre nem süthető rá hogy azok a tipikus helyes pasik.


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 4. 13:34
 61/110 A kérdező kommentje:
Hát az biztos...
2012. márc. 4. 18:37
 62/110 anonim ***** válasza:

Bunko 1 hapsi volt az biztos, ink kussolt volna aztan nem keres. Kivancsi lennek most mennyivel jobb neki h beszolhatott :S

En mondjuk mondtam volna h ink mondja el ezt annak aki szivatta mert ott meg gondolom kussolt :|

2012. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/110 A kérdező kommentje:
Igen én is bunkóságnak fogtam fel akkor, de így visszagondolva a hangjában olyan őszinteség és remény vesztettség volt hogy utólag sajnálom
2012. márc. 4. 18:43
 64/110 anonim ***** válasza:

Nekem se kéne túl jó pasi, inkább a helyesekre hajtok. A szép emberekben nem lehet megbízni, a külső pedig számomra nem annyira fontos, mint a belső, megértem a srácot.

26N

2012. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/110 A kérdező kommentje:
Szerintem vagyok annyira toppon belsőleg mint külsőleg.
2012. márc. 4. 19:27
 66/110 anonim ***** válasza:

Sztem a szép emberek is kedvesek, nemtom mért kell általánosítani, csak nem kell őket magadra haragítani :)

Am meg a helyes is szépnek számít többnyire

2012. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 anonim ***** válasza:
Lehet, de engem is körülugrálnak a pasik, pedig én csak helyes vagyok, hát akkor egy szép nőt mennyien körülrajonghatnak. A kísértés, mindig ott lapul. Nekem nem kell tökéletes.
2012. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/110 anonim ***** válasza:
akiket linkeltel azok is helyes pasik, nem rondak.
2012. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:
Valami nagyon elromlott ebben a világban.
2012. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 anonim ***** válasza:
Én lettem a 69-es. Király:-D.
2012. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!