Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem kellenek a jó pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem kellenek a jó pasik?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz. Képzeljetek el egy olyan lányt, aki 10-es skálán 15-ös (nem egoizmus, a környezetem hívta fel rá a figyelmem ,és hogy jobbnál jobb pasik tennének meg értem bármit.) Egyszerűen nem kellenek azok a kimondott jópasik. Nem vonzanak. Engem sokkal jobban izgatnak az érdekes figurák, akik baromira karakteresek és őket nevezik "átlagnak" lehet azért mert teljes ellentéteim? Próbáltam olyan férfiakat összeszedni akikre nem süthető rá hogy azok a tipikus helyes pasik.


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 4. 13:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 anonim ***** válasza:
Az ember ízlése nem a külső adottságaitól függ, illetve nem lehet logikusan megmagyarázni... Valami vagy tetszik, vagy nem - el kell fogadni. Így meg te vagy a főnyeremény az átlagos pasiknak, biztos jó sok érdekes alakkal találkozol. Nincs ezzel semmi gond.
2012. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/110 anonim ***** válasza:
és akkor most mi van??
2012. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/110 A kérdező kommentje:
Igen, csak ezzel az a gond, hogy ő meg oda sem jönnek hozzám... És teljesen bátortalanok.
2012. márc. 4. 13:48
 14/110 anonim ***** válasza:

Nem értem mi most a gondod?

Ha neked jó így akkor miért mélázol a "jó pasikon"?

Ha nem akkor meg miért kardoskodsz a "rossz pasik" mellett?


Értetlen kérdés.

2012. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/110 anonim ***** válasza:
Kérdező. Küldj egy képet magadról. Kíváncsi vagyok rád. :))))
2012. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/110 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj. Neked egyszerűen ezek a pasik jönnek be, és akkor mi van? Ha te egy a képekhez hasonló pasival érzed jól magad akkor hajrá, ne foglalkozz ki mit szól... Van úgy, hogy az ember ránéz valakire és azt kérdezi magában "ezt meg hogy szedte össze?" Pedig egyszerű, az illető karaktere fogta meg és nem törődik vele mennyire izmos, mennyi pénz stb...
2012. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/110 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját "szintjéről" válogasson ;)
2012. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 anonim ***** válasza:
miért nem mész oda hozzájuk? és bátorítod fel őket?? :D
2012. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/110 A kérdező kommentje:
13:54-nek köszönöm :))))))))
2012. márc. 4. 13:55
 20/110 anonim ***** válasza:

Most linkelj olyan fiúkat akik bejönnek.


Másrészt meg komolyan, még fizetnék is azért, hogy megnézhessem, hogy hogyan is nézel ki. Csak hogy tényleg 15/10 vagy-e. Meg hogy úgy általában melyik kategóriájú lányokat sorolják ide.


Küldhetsz képet privátban, vagy egy FB profilt, bármit.

2012. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!