Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért azok a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért azok a pasik kellenek Nektek, akiknek csak "arra" kelletek, meg akik, úgy váltják a nőket, mint Én a gatyámat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

örülök h gatyát váltasz Xd

azért mert állt akik a csajoknak kellenek azok jó pasikat akarnak akármilyenek is

és a pasi tudja h nem kell itt megállnia mert tud jobban többet mást szerezni is

am nem mindig van ez szal tisztelet a kivételnek mondást odarakhatnád nem kell általánosítani

2009. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"csak arra kelletek" Hát én nagyon benéztem, nem tudtam, hogy a fiúnak csak arra kellek. EZ csak "utána" derült ki. Hidd el nem szándékosan csináltam.....
2009. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert sok pasi egy ri*banc!


A nők meg naívak és azt hiszik szeretik őket!


A jóképű, menő pasi jobban letudja a nőket venni a lábukról, mint az a pasi, aki csúnya és nem udvarol pl.

ez a válasz a kérdésedre.


Az a baj itt, hogy ezek a jó pasik rib*ancok. Mert megtehetik, hogy riba*ncok lehessenek. Ez van.


25 felett a nők rájönnek, hogy férjnek nem jó a nőket kú*rogató rin*gyó hím! Akkor már átértékelődik sok nőnél a helyzet.


De nekem nem jönnek be ezek a nyomulósak!

Na látod, ne általánosíts!

2009. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak azért kivételek...

pedig,ha tudnád,hogy nem csak egy sráccal lett volna lehetősége arra,de nemet mondtam,mert én nem erre vágyom.

És igen,odateheted azt is,hogy tisztelet a kivételnek:)

15/L

2009. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

17:57: na látod, ha várnál a szexszel 1 évig, akkor hamarabb lelépett volna, mert nem adod magad olyan könnyen.

vagy ez olyan ördöngősség?

21/F

2009. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha én összefekszek egy pasival,akkor az nyilván azért történik,mert én is ugyanúgy akarom,és benne vagyok a dologban.Ezt nem kihasználásnak hívják,hanem egyéjszakás kalandnak.Ha viszont én olyan nő vagyok,aki komoly kapcsolatra vágyik,akkor majd olyan pasit keresek,aki szintén.Vannak ilyen,és vannak olyan nők.Vannak ilyen és olyan férfiak.Máskor ne rib@ncoknak udvarolj,és akkor találsz is olyan rendes lányt,akinek TE kellesz,és nem egy HMCS (Helyi Menő Csávó).
2009. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy csomó ismerősöm van aki ezt szereti,de én sosem bírtam az ilyen fiúkat.
2009. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne általánosítsunk, mert lányok és fiúk között is van kivétel, vagyis olyan, aki nem a menőkre bukik.

A menők alatt azt értem, h kicsit el van szállva magától és valami presztizs kérdés, h ,,igen, ő is meg volt, jöhet a következő''. Bár ez az elméletem csak a 13-14 éves korosztályra lehet igaz és ott sem mindenkire.

Az évek múlásával mindenki komoly kapcsolatot szeretne és elmúlik a rózsaszín köd is.

Nem mindenki szereti/szeretne beképzelt libát vagy bunkó férfit magának, de ha párt keres valaki, akkor már ránézésre meg lehet állapítani az illetőröl, h mit akar tőled. Vagy ha nem is ránézése, akkor pár perc beszélgetés után fel lehet ismerni azokat,akik csak arra használnának.

2009. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

17:57: na látod, ha várnál a szexszel 1 évig, akkor hamarabb lelépett volna, mert nem adod magad olyan könnyen.

vagy ez olyan ördöngősség?

21/F



Kb másfél évig "voltunk együtt" én vártam... nem vagyok olyan aki ágyból ágyba megy. Azt hittem komolyat akar a srác, de tévedtem... és ő nem olyan aki hú de helyes, mindennap másik nő kell. Egyedül én voltam neki lány az életében mégis ezt csinálta. Jön a kérdés hogy miért.? Nem tudom miért csinálta és ő sem mondta el.

2009. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!