Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak az ilyen rosszfiú-s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az ilyen rosszfiú-s pasik kellenek? (lent)

Figyelt kérdés

Nekem mindig is ilyen kicsit izmos, barnabörű, gengszter tipusú pasik jöttek be.Most vagyok abban a korban, hogy már kéne pasi.De az ilyen fehér bőrű pasik nem tetszenek, és a magyarok a fehérek.

Szóval akkor nekem maradtak a romák?Van olyan aki tetszik, nem ez a mocskos fajta, de van,nem is egy.

Tetszik ha egy fiú mondjuk olyan dolgat csinál amit nem szabadna.

16éves lány vagyok.Nem vagyok egy plázacica, de eddig sokan mondták, hogy szép vagyok.

Fog ez változni, vagy örökre ugyaz az ideál marad?


2010. aug. 25. 01:46
 1/3 anonim válasza:
83%
reméljük átmegy majd rajtad:)
2010. aug. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
nekem is a rossz fiúk jönnek be:) nem tehetünk róla..
2010. aug. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

majd azután nézzük bejönnek-e még a rosszfiúk amikor majd legyilkol téged meg esetleg a családod majd kinyírja magát.(látjuk a hírekbe bőven van ilyen.)

amúgy komolyabbra fordítva ez a "rosszfiús" dolog is ilyen sablon cucc szerintem ez legtöbb nőbe benne van de majd kinövöd amikor megtalálod az igazit

2010. aug. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!