Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig ezt a "jófiú-rosszfiú" témát boncolgatni?!?

Figyelt kérdés

Sokan tisztában sincsenek azzal mi ez a két fogalom...olvastam ilyet is, hogy azért "rosszfiú" valaki, mert sokat csajozik és határozott, vagy csak mert határozott...ezek szerint én is az vagyok? érdekes. A rosszfdiú teljesen mást jelent szerintem, nem az ilyen kis fiatal "cukipofi" csávókat akiket ezzel a jelzővel illetnek.



Amúgy meg nagy hülyeség ez az egész, a nők mindigis arra buktak, aki domináns sok helyen (én nem vagyok túlzottan az, középtájon vagyok ebben), és nem arra akinek semmi sem jó csak lapul meg mindentől fél. Azért nem szabad egyik végletbe sem beleesni. Igaz a legtöbb ember beleesik valamelyik végletbe.


Szóval szerintem semmi értelme mindig ezeket a "lányok csak a rosszfiúkra buknak?" kérdéseket feltenni...Ahány ember annyi féle ízlés, és az igazi "rosszfiúkra" buztos hogy nem sok lány bukik. a magabiztos csajozósokra meg azért buknak annyian szerintem, mert dominánsak, vagy annak mutatják magukat, ezzel magukra vonzzák sok ember figyelmét, népszerűek lesznek, és ez a befolyásolhatóbb emberekben azt az érzést kelti, hogy szeretnének vele jóban lenni....ennyi szerintem..ki mit gondol erről?


18/F


2011. júl. 14. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert akkor milyenek a "rosszfiúk" szerinted?
2011. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most épp Te boncolgatod ezt a témát,más mért ne tehetné?:)

Egyébként számomra nem az a rosszfiú,aki 5évet tölt sitten,hanem az aki valóban macsó,jóképű és ragadnak rá a nők.Persze legyen domináns,de ne úgy,hogy másokat leéget,csak ha épp gáz van,akkor meg tudja védeni magát és ne kössenek bele lépten nyomon.

Az én párom épp ilyen és hihetetlenül jó szive van,mégis,szerintem Ő a rosszfiú kategoriába tartozik.

2011. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Végülis boncolgatom, de én mégsem azt akérdést tettem fel, hogy: "jajj miért minden lány csak a rosszfiúkra bukik?:("


Hát szerintem a rosszfiú az, aki nem azért az, mert csajozik meg hasonlók, hanem bennevan piszkos üzletekben, nem kell nagynak lennie, de mégis kicsit piszkos üzlet, olyan a mentalítása, tetovált stb stb....szóval nem ez amire sokan használják.



de ha azt nézzük, amire sokan gondolnak, akkor énis "rosszfiú" vagyok. amúgy ami meg az én értelmemben az, olyan nem.

2011. júl. 14. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyetértek veled. Pedig már nem is vagyok tizenéves, a harmincas korosztályhoz tartozom és azt tapasztalom, hogy még ebben a korban sem nő be mindenki feje lágya, még most is van ez a "rendes pasi-bunkó pasi" sztereotípia. Ráadásul sokszor már attól bunkó valaki, ha sikere van a nőknél, határozott, ki meri mondani a véleményét még ha bántó is és kiáll magáért, vezéregyéniség. Rendes pedig attól, ha folyamatosan a lelki problémáit ecseteli, társaságban meg sem mer szólalni, nem jár szórakozni és nem mer nőkkel beszélni, mindig a háttérbe húzódik.
2011. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a "rosszfiú" aki szemrebbenés nélkül hazudik, de közben semmi se igaz az egészből, de mégis "félnek" tőle vagy kinézik...
2011. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tényleg kár ezen túl sokat rágódni. de abban irtózatos nagy hülyeséget mondasz hogy az igazi rosszfiúkra kevés nő bukik, mert k. nagy hülyeség!
2011. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, rájuk is buknak...lehet kicsit rosszul fogalmaztam meg, én itt azokra gondoltam, hogy akik az ilyen mondvacsinált rosszfiúkat hívják annak, azok lehet, hogy egy igaziramár azt mondanák hogy áááá...remélem így már érthető.
2011. júl. 14. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!