Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (21/L) Miért mindig a "rosszfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(21/L) Miért mindig a "rosszfiúk" jönnek be? [pontosabban 1 rosszfiú. ]

Figyelt kérdés

Átlagos családban nevelkedtem, jó körülmények, szüleim együtt vannak, szeretnek, van egy okos nővérem, minden heppi és gyönyörű.

Csak én nem.


A fél kamaszkoromat áthazudtam a szüleimnek, az se volt igaz amit kérdezek, itthon én voltam a szürke lány aki főiskolára készül és ambíciói vannak, közben 16 évesen belezúgtam egy akkor 30 éves férfibe akivel aztán 4 évig a legnagyobb titkok közepette jártunk.


Az a tipikus hosszú hajó, tetovált, jéghideg tekintetű csávó volt, aki mindig bajba került valahogy, ivott, cigizett, sokan féltek tőle ránézésre, itt ott művelt törvénybe ütköző dolgokat.


Van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy ha érdekel egy ember akkor sokat kérdezek tőle és furcsa módon ő teljesen megnyílt nekem, vártam hogy mikor fog durvábban rám szólni, hogy szálljak le róla és már magam sem értem, hogy mertem vele elkezdeni beszélgetni egyáltalán. :)


Megtudtam hogy korán elvesztette az anyját, az apja sosem volt rá kíváncsi, családja nincs és csajozni se tud egyszerűen.

Teljesen elvette az eszem, "elrontott", nem ismertem magamra, rengeteget hazudtam otthon miatta, cigiztem, piáltam, és 17 éves voltam mikor először lefeküdtünk.

Mint kiderült én is alaposa felforgattam az ő világát, nagyon elkezdett függeni tőlem, már volt hogy megijedtem tőle mennyire kellek neki, tudom sok lány örült volna neki, de én féltem a felelősségtől


Aztán kb 1 éve vége lett (rengeteget veszekedtünk a vége felé, és talán ez hülyén hangzik, de már nem érte meg hazudozni miatta itthon)


Most megismerkedtem egy rendes, korban is jobban passzoló, főiskolát végzett, rendes kinézetű, sportos, kedves, őszinte, sótlan, íztelen, szagtalan, színtelen álompasival akit szívesen mutatnék be itthon, de csak az én régi "rosszfiúm" jár a fejembe...


Tisztára mintha egy elba*ott film történetét írtam volna le...


2011. júl. 3. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Tipikusan olyan lány vagy, lehetsz, hogy túl jó az életed, túl jó a dolgod, nem ér elég szenvedés, valószínűleg. És ezért kell Neked Ő.
2011. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Futurare ***** válasza:

ilyen vagy... szokj hozzá

vagy az elcs@szetteket akarod megjavítani, vagy azzá akarsz válni, mert az amúgy jó életed, túl laposnak találod.

2011. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg kicsit Holywoodos :)

Szerintem meg kéne próbálnod nem ítélkezni a sótlan ízetlen srác fölött és neki is adni egy esélyt, ha meg nem jön össze akkor meg legalább abban biztos lehetsz, hogy vagy nem tetted túl magad a rosszfiún vagy csak ez a típus jön be, és egy rendes sráccal nem tudsz mit kezdeni, van ilyen (:

l

2011. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamóca.. ***** válasza:
100%

"Tisztára mintha egy elba*ott film történetét írtam volna le..." vagy mintha az én életemet :)

egy biztos. sosem leszel boldog azzal a fiúval akit most ismertél meg, úgy hogy felesleges is itt mindenféle észérveket felsorakoztatnom a nyilvánvaló igazságra: hoyg ő az optimális. nem ő. mert minden oké, csak épp neked nem kell. innentől pedig értelmetlen lenne bárkinek is hazudni.

hogy miért is vonzódsz pontosan a rossz fiúhoz, arra temérdek sok tudományos, kevésbé tudományos, és egy-két igen buta "hisztimagyarázat" is van, de felesleges rajta rágódnod. Olyan embert kell találnod, találnunk, aki vonz is, mint a rosszfiú anno, de optimális partner is. Addig meg maradnak a javíthatatlan rosszfiúk, akik után "takarítani" kell.

2011. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem a 30 éves rendesen kihasznált. Gratula. ezt érdemlik a szüleid.
2011. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne az érdekeljen a szüleidnek ki tetszene...hanem hogy kivel vagy boldog..ha a szürke jófiú mellet unatkozol, a másik mellett meg boldog voltál, akkor ne az legyen a döntő érv, hogy dehát anyámnak ki tetszene...
2011. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt most nem a 30 évessel van a gond, vagy a mintagyerekkel. Nekem csak az a visszataszító, hogy hazudozik fűt-fát.
2011. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!