Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tini lányoknak (14-18) milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányoknak (14-18) milyen fiú jön be? (rosszfiúk? )

Figyelt kérdés

Bárhogy probálkozok, állandóan kosorat kapok.

Ráadásul elég csúnyán és megalázóan.

Ezért kivülről és belülről is szernetnék megváltozni.

Ötletek javaslatokat várok.


16F


2011. aug. 12. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
ne legyél bunkó :) 15/L
2011. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szrrintem kitnnél egy képet és megmondanák a csajok a frankótamugyb iztos nem a rosszfiuk mert bár én nem vagyok csajozós ede magamon is tapasztaltam hogy a csajoknak inkább a külső ami megfog utána meg a belső ami megtart a fontos és nem az hogy rosszfiu általába a rosszfiura jellemző hogy lehet külsőre okés de belsőre bajos ugyhogy nehezen talál majd aki rosszfiu olyan csajt aki komoly és hosszutávra tervez + a rosszfius mult ugym int a lányoknál a ku.váskodás viszaüthet a jövőben
2011. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

engem az emberek szeme fog meg általába:) és mindenki mondja hogy nem a külső a fontos de szerintem azért jó ha valaki ad magára.. Például a fogakat nézem még nagyon, meg persze azért az egész összhatást:D

egyébként szeretem ha egy fiú vicces, szeret bulizni de azért nem ilyen partiállat:D lehet vele beszélgetni, megértő és nem papucs :) 16/L

2011. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kérlek ne írjenek írjatok, legyek vicces meg hasonlók.

Itt nem az a kérdés, hogy milyen akarok lenne, hanem, "hogyan".

Ez olyan mind ha valaki beleesne egy gödörbe, és azt mondanátok neki, "mász ki egyszerűen".

Aki a gödörben van, ő is tudja, a hülye is tudná, hogy valahogy kinéne mászni, itt az a kérdés, hogy "HOGYAN CSINÁLJAM!!!.

Mit vegyek fel? Hogyan viselkedjek? Hogyan viselkedjek?

2011. aug. 12. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

az előbbi 16 éves lány vagyok... csak szólok hogy a kérdésben azt írtad hogy "milyen fiú jön be?" hát erre szerintem válaszoltam, poénokat meg nem tudunk a szádba rágni... külsőre meg nehéz ötleteket adni, ha raknál fel egy képet könnyebb lenne...

lehet lepontozni...

2011. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Csinálj úgy, mint aki tele van önbizalommal, ne mutasd ki, hogy izgulsz. Mondj vicces sztorikat nem kell, hogy nagyon vicces legyen, csak tudj mindenkinél hangosabban beszélni, hogy rád figyeljenek. Bunkó ne legyél, csak egy kicsit fensőbbséges, mint aki árkit megkaphatna, és nincs semmi gondja a csajozással. A külsőben meg akkor tudnék segíteni, ha raknál fel képet, vagy küldenél priviben.
2011. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
biztos ronda vagy apukáááám :D rakjál fel képet :D amúgy meg ott is gáz van h "bárhogy próbálkozok", mert inkább csak legyél kedves, és add önmagad :D ha nagyon próbálkozol, az fel fog tűnni és olyan mint egy ellenmágnes
2011. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, én leírom, általában milyen fiúk jönnek be:

Nem túl magas, de nem is alacsony, olyan 175cm. Ne legyen túl vékony, ne is hájas, ne is túl szálkás...tehát olyan átlagos alkat, nem muszáj edzettnek lennie. Legyen aranyos arca, de ne kisfiús, hajszín ami jól áll (itt értsd volt kék, hidrogénszőke, fekete és sima egérbarna hajú kiszemelt is), szemszín szintúgy, de a zöldet imádom. Na és itt jön, ami szomorú, hogy így van, de nagyon fontos: öltözködés. Nekem nagyon sokat számít. Ne legyen páwa, nem muszáj követni a divatot, legyen egyedi stílusa, nekem fontos.


A lány stílusa is fontos, akinél próbálkozol. Nálam pl egy techtonikos vagy egy raszta esélyt sem kapna, de még egy átlag srác se:D A legjobb barátnőmnek pedig általában abszolút nem jönnek be akik nekem. Tehát ki kell tapasztalnod mindent és öltözködj divatosan, keress egy jó fodrászt, ha pattanásos/csúnya a bőröd egy kozmetikust( nem búzás) ha ducinak/soványnak érzed magad akkor meg irány a konditerem.


Egy lány barátod, lánytesód vagy akár anyukád segítségét kérheted:) Vagy figyelj meg átalakító showkat (pl MTV Made, ott vannak fiúk is).


Jó átalakulást, Casanova;)


14L

2011. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem túl magas nem túl alacsony 175 cm?????? Lányok, az én 165 cm magasságommal mit kezdenétek, kiraknátok a kertbe törpének?
2020. dec. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!