Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye tini vagyok tudom de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye tini vagyok tudom de mit csináljak?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal és iszonyatosan nagyon szeretem. És akkor itt jön a de.

Olyan szerencsés helyzetben vagyunk, hogy a hétvégéket leszámítva szinte folyamatosan együtt tudunk lenni, egymáshoz igazítjuk a programjainkat, együtt tanulunk, egy a baráti társaságunk is. Fél éve vagyunk együtt és eddig minden tökéletes volt, a héten viszont majdnem minden nap összekaptunk valamin. Többnyire én fújtam fel a dolgokat, de nagyon hamar meg tudok sértődni, akármennyire is küzdök ellene, egyszerűen rosszul esnek olyan dolgok is, amiket más fel sem venne. Nemrég telefonon is felhúztam magam valamin amit mondott és még mindig rosszul esik de olyan rossz hogy haragban "váltunk el", ráadásul utána írtam neki indulatomban egy olyan üzenetet h biztos a sok együtt töltött idő miatt volt annyi vita, szóval most hanyagoljuk egymást. viszont már hiányzik és úgymond megbántam h ilyet írtam mert tudom h neki ezek rosszul esnek.

szóval most nem tudom, hogy keressem-e, mert nem akarok hülye kis liba lenni aki csak hisztizik meg dobálózik a kijelentésekkel, viszont hiányzik is, meg nem tudom, most mérges-e, vagy megbántottam-e.

igen, elég borzasztó párocska vagyunk :)

tudom hogy nem ez az élet legnagyobb problémája, de néhány tanács vagy vélemény jól jönne, nekem fontos.

köszi, ha végigolvastad, és köszi, hogy értelmesen válaszolsz :P


(egyébként érdekelne h az írásom alapján hány évesnek mondanál)


2011. szept. 18. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg, 14nél nem többnek.
2011. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A sztori alapján 14-16, a fogalmazási stílusod alapján úgy 18 körül.


Szerintem edd meg, amit főztél, de ne ilyen forrón.

Beszélj vele és mondd meg neki, hogy sajnálod, hogy ilyen hisztis vagy, nagyon szereted, már hiányzik neked, de úgy tűnik, kell 3-4 nap külön töltött idő, amikor legfeljebb SMS-ben érintkeztek.

2011. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hívd fel,beszéljétek át a dolgokat és minden rendbe lesz:)
2011. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
olyan max 14 lehetsz és hlye pitsa, szerintem akkor legyen valakid, ha felnőtt vagy egy kapcsoaltohz
2011. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én totálisan ilyen vagyok :) Szerintem kb. velem egyidős lehet, olyan 15-16 éves.:)


Szerintem hívd fel, beszéld meg vele,hogy milyen hamar felkapod a vizet és hogy amiket mondtál/írtál csak egy meggondolatlan pillanatodban tetted és hogy már mennyire hhiányzik neked. :)

Sok sikert.

2011. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!