Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem kellenek a jó pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem kellenek a jó pasik?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz. Képzeljetek el egy olyan lányt, aki 10-es skálán 15-ös (nem egoizmus, a környezetem hívta fel rá a figyelmem ,és hogy jobbnál jobb pasik tennének meg értem bármit.) Egyszerűen nem kellenek azok a kimondott jópasik. Nem vonzanak. Engem sokkal jobban izgatnak az érdekes figurák, akik baromira karakteresek és őket nevezik "átlagnak" lehet azért mert teljes ellentéteim? Próbáltam olyan férfiakat összeszedni akikre nem süthető rá hogy azok a tipikus helyes pasik.


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 4. 13:34
 51/110 anonim ***** válasza:

Hat koszonom :'(

pedig csak megfigyelo lettem volna :)

2012. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/110 anonim ***** válasza:
hát őszintén, ha tényleg 10/15ös vagy, és mondjuk a kocsmában egyedül ülök is sörözök, és odajönnél hozzám akkor nekem is valószínű az jutna eszembe először, hogy ez biztos csak szívatni akar (a mai társadalom már a poén kedvéért is képes porba alázni másikat).
2012. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/110 A kérdező kommentje:
Igen, az ilyen "csak szórakozom" lányok miatt szívok én is és a pasik nagy része is.
2012. márc. 4. 17:38
 54/110 anonim ***** válasza:

De jó hallani, hogy vannak még ilyen nők...


Egyébként meg nem kell első napon annyira megimádni valakit, hogy az illetőt tekintjük a jövőnek. Főleg nem szabad mindent rábízni... Én örülnék, ha egy ilyen nő jönne hozzám.


Tényleg nagyon függ a helyzettől az egész. Kijön hozzám, hol és miért. Ha szegény romásabb kinézetű az fordulna meg a fejemben, hogy a pénzem kell, vagy rám ugrik majd 4 másik, ha pedig olyan gazdagabb, vagy ribis, akkor a vesémet félteném miatta vagy komolytalannak venném. De ez az én hibám...


Ha te egy szép, sexy, csinos nő vagy és intelligens, akkor én azt úgyis észrevenném és adnék neked egy esélyt. Természetesen akkor, ha nem úgy jössz oda hozzám, hogy cső, megdugsz? De mondom, én az intelligenciát keresem.

Meg mindent lesekkolnék ami veled kapcsolatos. De nem azért, mert szép vagy, hanem mindenkivel ezt teszem.


Akkor van a legtöbb esélyed, ha ismerlek legalább látásból.

2012. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/110 anonim ***** válasza:
És hidd el, azzal, hogy szép vagy, több esélyed van. Legalábbis én nem jönnék össze egy olyan lánnyal, aki nem tetszik.
2012. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/110 anonim ***** válasza:
Vannak még ezek a tipikus hülye gondolatok, hogy talál majd nálam jobbat, nem vagyok neki elég jó...Ezeket viszont mindenkinek ki kellene magából írtani. Olyan emberrel nem kell összejönni, aki megbízhatatlan és semmit nem tudunk róla. Mert az szerencse alapú kapcsolat.
2012. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/110 A kérdező kommentje:
Már privátban leírtam egy kérdezőnek, hogy volt az az ominózus eset. Mekiben történt. Leültem a srác mellé egy asztalhoz egy hambival meg egy kólával. Úgy emlékzetem, hoztam szívószálat és elkezdtem kutatni, a srác pedig a másik asztalnál mosolygott, visszamosoylgtam és mondtam, hogy megszökött a szívószálam. nála volt még egy és odaadta nekem. ekkor elkezdtünk beszélgetni tök jó volt minden, mire a végén felírtam neki a telószámom erre ő: vicces vagy, szép és okos. viszont az ilyen csaj és az én fajtám... nem akarom hogy megint játszanak velem, és visszaadta a kis fecnit amire ráítam a számom... aztán el se köszöntem csak leléptem. nagyon szarul esett
2012. márc. 4. 18:28
 58/110 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(

Viszont ez a telcsiszámos dolog lehet nem a legjobb ötlet.

Ha őt érdekled, akkor el fogja kérni, gondolom.

2012. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/110 A kérdező kommentje:
Nem gyűrűt vettem elő högy megkérjen :D hanem egyszerűen kezdeményeztem, leírtam a telószámom :D onnantól kezdve csinálhatott volna vele amit akar :D ha nem hív akkor nem :D ez nem hiszem h 2012-ben ilyen hatalmas akció lett volna :D mindegy kikorasarztak :S :D
2012. márc. 4. 18:35
 60/110 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenne...

Csak azt sokan úgy szokták felfogni, ha gondolod hívj és jól megd..hatsz. Pedig csak egy jel, hogy jól érezted magad és szívesen találkoznál később vagy beszélnél vagy bármi.

Hülyék az emberek, na.

2012. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!