Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek miért mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért mindig az elérhetetlennek, megközelíthetetlennek látszó pasik kellenek? És ez fordítva is így van?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Mert lassan a lanyok weszik at a fiuk szerepet es a csajok nyomulnak a fiukra igy a lanyok nyugodtan walogathatnak es akkor miert ne olyat walasszanak ameikert kicsit megkel kuzdeni??....ez kihiwas alapjan mukodik...

Es az h forditwa is igymukodik-e arra a walaszom NEM mert a pasik wiszont el lustultak es legtobb warja a sultgalambot...(perxe tisztelet a kiwetelnek) :P

2010. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szesze ***** válasza:

Szerintem ez csak egy bizonyos korig van így, még a korai tini korban, vagy esetleg 18 éves korig. Aztán szépen rájön mindenki, hogy a külső az nem szám1t egyáltalán, csak az számít, hogy egy hullámhosszon legyetek. És egy idő után majd nem fog annyira számítani a külső(persze valamilyen szinten kel a vonzódás de csak egy bizonyos szintig, utána már csak a belső számít.


Persze ennek ellenére meg lehet nézni a jó pasikat/szép csajokat...18L

2010. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs arra szabály,h kinek mi kell,félre a sztereotípiákkal!!!
2010. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát... ezt embere válogatja. Van aki szeret küzdeni az elérhetetlennek tünő dolgokért, van aki azt szereti ha érte küzdenek.

Én speciel sosem szerettem küzdeni pasikért. Ha már egy jelet láttam arra, hogy nem érdeklem annyira akkor inkább hagytam a fenébe...


18/L

2010. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

OFF!

Kedves első válaszoló, kívánom, hogy t.örjön le az összes ujjad, mikor a 'v' helyett 'w'-t, és az 'sz' helyett 'X'-et írsz.

Ilyen hul.ladékokat komolyan mondom, csak a magyar nyelvet teszik tönkre folyamatosan...


Amúgy a kérdésre válaszolva, nekem sosem kellett elérhetetlen pasi, és ismerőseim között sincs olyan, akik ilyen pasival kezdtek volna.

2010. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!