Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek mitől tűnik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mitől tűnik egy lány elérhetetlennek és megközelíthetetlennek? Ha ilyen, inkább hanyagolandó vagy a "küzdenétek érte" kategória?

Figyelt kérdés
Nem bunkó, nagyképű lányokra gondolok. :)
2010. jún. 26. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
jobban szeretem, ha kimutatja az érzéseit, és nem játssza az elérhetetlent. Jobban szeretem ha azért 1 idő után veszi a lapot....
2010. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

inkább hanyagolom.ha nem ad semmi jelet,persze csak akkor.

23/ff

2010. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Kapcsolat elején jó, ha a lány elérhetetlen, ettől lesz értékes, persze később már ne legyen az. Ez amolyan színjáték, amire szükség van, hogy különbséget tudjanak tenni a pasik a komoly lányok és a ribancok közt.
2010. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ha nem játszik? csak már tele a hócipője és ezért már taszít ..
2010. jún. 26. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem játssza, akkor lehet, hogy nem akar kapcsolatot, ha téged is zavar már, akkor mást kell keresned.
2010. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D csak 3-dik személybe könnyebb leírni :D
2010. jún. 26. 22:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Küzdjön értem a lány ha akar :) Egyébként nincs olyan amelyik nagyon megközelíthetetlen, maximum úgy csinál. Ha egy lányban van érték (nem csak jól néz ki), akkor hajlandó vagyok energiát fektetni a kapcsolatba, de csak ha a lány is így van vele.
2010. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be a jégkirálynő típus, kifejezetten taszít. Bepróbálkozok egy csajnál, ha nem megy, nem megy, küzdjön vele a fene.
2010. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én hanyagolom az ilyen lányokat.
2010. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek a csajok nem túl bejövősek. Egyrészt 80%-uk azon kívül hogy jól néz ki, nem tud mást felmutatni. Szóval először le kell verni az egójukat és érzékeltetni velük, hogy a csupán a kinézetükkel nálam semmire nem mennek (pedig igen). Utána már használhatóak, de sokszor a faxom szenved ennyit. Az a baj, hogy a környezetük agyondícséri őket, és ettől egyből ők lesznek a dámák, pedig ugyanolyan átlagosak. Akkor már inkább egy közvetlen jófej, de nem olyan tökéletes csaj kell.
2010. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!