Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem kellenek a jó pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem kellenek a jó pasik?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz. Képzeljetek el egy olyan lányt, aki 10-es skálán 15-ös (nem egoizmus, a környezetem hívta fel rá a figyelmem ,és hogy jobbnál jobb pasik tennének meg értem bármit.) Egyszerűen nem kellenek azok a kimondott jópasik. Nem vonzanak. Engem sokkal jobban izgatnak az érdekes figurák, akik baromira karakteresek és őket nevezik "átlagnak" lehet azért mert teljes ellentéteim? Próbáltam olyan férfiakat összeszedni akikre nem süthető rá hogy azok a tipikus helyes pasik.


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 4. 13:34
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 A kérdező kommentje:
Ha ez nem nyomulás akkor mii? :D
2012. márc. 7. 06:59
 102/110 anonim ***** válasza:
Úgysem fog elmenni egyikotokkel sem randizni, mert ő is olyan mint a többi nő, hogy varja a gazdag, jóképű hercEget. Aki meg ide ír, arról úgy is tudja, hogy se nem gazdag sem nem néz ki jól. Az ilyen fiú meg nem játszik sajnos a lányoknál.
2012. márc. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/110 A kérdező kommentje:
Vagy logikusan nem megyek el egy ismeretlennel? ez meg se fordul a fejedben kedves utolsó? :D
2012. márc. 7. 07:32
 104/110 anonim ***** válasza:

7:03 Nemhiszem, akk legalább msn-t megadná, ott még mindig lehet mondani h nem jössz be, hagyjuk az egészet :)

Egyébként meg ne mondjuk ki ilyen biztosra h ne lennék jóképű vagy gazdag ;)

Am meg jó h várja, ki akarna olyannal ismerkedni aki nem tetszik :D



A mekiben is ismeretlen volt ám a srác, csak annyit láttál róla h h néz ki, de ha megadod az msn-ed akk kb rólam is ennyi infód lesz, plusz még amennyit elmondok magamról. :)

2012. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/110 anonim válasza:

Én a helyedben már megadtam volna neki legalább az msn-em, most mi rossz van abban? Bármikor azt tudod mondani h vége, akár rögtön az elején is, nincs semmi kockázat.

Sőt sokkal könyebb megszabadulni vkitől aki csak msn-en van meg és kiderül h mégse jön be mert csak egyszerűen közlöd vele h nem és letiltod. Még zaklatni sem tud utánna, úgy mint ha vkivel pl mindig u.a. buszon utazol.

Szval, sztem adj 1 esélyt neki ;) egyébként is ha jól láttam nemis pesti tehát lehet h csak beszélgetne 1-et veled :)

2012. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/110 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszadóknak, túl van tárgyalva :)
2012. márc. 7. 17:51
 107/110 anonim ***** válasza:

Szivesen :P

Te vagy az első aki eddig visszautasított ;) Gratulálok a kitartásodhoz :D

2012. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/110 A kérdező kommentje:
:D előfordul
2012. márc. 7. 22:58
 109/110 anonim ***** válasza:
Még a cipő méreted sem írtad meg:(
2012. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/110 anonim ***** válasza:

Az már lényegtelen mostmár nekem :(

Később még bánni fogod :P :D

2012. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!