Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hüségesebbek s odaadobbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüségesebbek s odaadobbak a csunya pasik mint a jo képüek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 14:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem, de pont olyan pofátlanok, mint a többi férfi.

Ráadásul még irigyek is ha szebb a nő, a nő szépségére.

Nagyon ronda férfi lelke is ronda

Ép testben ép lélek.

2012. febr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Általánosítás.
2012. febr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

NEM. Valami rejtélyes oknál fogva én régebben ebben a tévhitben éltem, és összejöttem egy NAGYON csúnyával, akinek úgy tartottam, hogy gyönyörű a lelke. Hát... azt az undorító elkanászodott, mindent semmibe vevő modorát, a beképzeltségét, és a nonszensz, idegesítő stílusát azóta is emlegetem, és mindenki, akinek meséltem, hogy miket csinált.


Na azóta én nem adom le a szintet. A férfiak 90%-a s*ggfej, szóval nagy az esély rá, hogy azt fogok ki. De ha már az, legalább nézzen ki jól.:D

2012. febr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Általánosítás, ami alól egy-két kivétel van.

Én olyannal találkoztam, aki valóban azt hitte a végén, hogy ő Casanova.

2012. febr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

ma 14:03-asnak ment a 14:26-os válaszom igaza van bizony.


24F

2012. febr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes, h mindenki az írja h nem, de egy csúnya pasinál eleve sokkal magasabban van a mérce. Amit egy jóképűnek elnéznek a nők (és szinte bármit elnéznek), az egy csúnyánál főbenjáró bűn. Lényeg, h lehessen vmi ürügyet keresni, ne a külseje miatt kelljen dobni.
2012. febr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az apám fűvel-fával csalta anyámat. Megtehette, mert jól nézett ki, 10 évet bármikor letagadhatott.

A megjelenésemet többnyire tőle örököltem, tehát a lehetőség adott, mégsem élek vele.

2012. febr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Lényeg, h lehessen vmi ürügyet keresni, ne a külseje miatt kelljen dobni. "


Miért kellene bárkinek is ürügyet keresni?! Ha úgy akarja valaki, akkor miért ne dobhatná a külseje miatt? Ha nincs meg rendesen a szexuális vonzalom, akkor nem jó a kapcsolat. Ha meg valaki nem látja szépnek a párja külsejét, akkor nem szerelmes belé. Szóval miért kellene ürügyeket keresgélni?

Bocsi az offért, de már nagyon unom ezt a h*lyeséget.

2012. febr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
15:19 Egy nő szinte soha nem mondja meg, ha a külseje miatt nem jön össze vkivel. Azt hiszik, h az bunkóság, pedig csak őszinteség. Nekem 2 rövid kapcsolatom volt, mindkettőnek azért lett vége, mert a lányok nem tudtak belém szeretni a külsőm miatt, de ők se vallották be.
2012. febr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak holmi 'elítélés' -szerű akar lenni. Bár tény, h ha valaki jobban néz ki, több lehetősége van, több ajánlat érkezik felé, de ugyanakkor ha egy ember valakit igazán szeret, akkor másokat észre se vesz, olyan szemmel...
2012. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!