Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csúnya fiúk hűségesebbek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya fiúk hűségesebbek?

Figyelt kérdés

Ha egy szép lány összejön egy csúnyább sráccal,csak a belső értékekre figyelve,akkor jobban jár, mintha egy ugyanolyan jó fej, de kellemesebb külsejűvel létesítene kapcsolatot? (Azon a bizonyos 10-es listán a csaj 8-9pontos, a srác kb 3-4 pontos, ha az átlagot 5-nek vesszük.)


Ebben az esetben a srác jobban megbecsüli a lányt, mint mondjuk egy szintén 8-9 pontos pasi,aki könnyebben kaphat hasonló kategóriájú partnert?


2011. jún. 13. 13:12
1 2
 1/13 Burny bácsi ***** válasza:
57%
Ha fordítva sül el a dolog, akkor a ronda minden alkalmat ki fog használni, mert fél, hogy többet nem lesz alkalma. Maradj egyedül, az a biztos:D
2011. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én magamis iszonyat csúnya vagyok, ráadásul még alacsony is meg vékony. Én mondom, ha egyszer lenne barátnőm ügyelnék rá, hogy megtartsam.


21f

2011. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze, ha kis tini.

De kis tinik sem tudnak "csak a belső értékekre" figyelve összejönni valakivel, ha nincs fizikai vonzalom, akkor gyötrelem bárkivel is együttlenni.

És annak, hogy valaki vonzó, nem sok köze van a szépséghez.

Ha valaki szép, annak pedig nem sok köze van ahhoz, hogy megcsalja-e a másikat, az az erkölcstől függ, neveltetéstől, jellemtől.

2011. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A hűség nem függ össze a szépséggel. Annyi igazság azért van benne, hogy a visszataszító külsejű emberek nehezebben találnak párt, de ez sem törvényszerű. Ha meg már kialakul a vonzalom, akkor a külső már úgy sem számít.
2011. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én állítólag egy 9-es vagyok (hosszabb hajjal 10-es, de olyanom nem lesz), szóval erről nem tudok nyilatkozni, de, ha szeretek valakit, akkor hűséges vagyok, ha nem szeretek valakit, akkor nem.

Az OK, hogy a nőknek nem jönnek be a rondábbak, de, ha valaki meg akar csalni valakit, akkor megoldja max rondább csajjal.

2011. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 napietus ***** válasza:
13:18-as írja jól. egy menetre bárki tud nőt szerezni, ahhoz nem kell sem szépnek, sem okosnak lenni. mint ahogy az az közkeletű hiedelem sem igaz, hogy a szép nők csapodárabbak, úgy ez sem.
2011. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A csúnyább srácok biztos megbecsülnék a szép barátnőjüket,de ez sem mindig függ az alkattól vagy az arctól vagy bármi mástól.Ha egy szépfiú megszeret egy lányt,ahhoz is lehet végtelenül hűséges,ha tényleg szereti.A szépség nem feltétlen jár együtt a hűtlenséggel.Csupán a szerencsésebb külsejű emberekre jobban felfigyelnek,könnyebben vonzódnak hozzájuk,ezért gondolja sokmindenki azt,hogy hűtlenebbek,mert rengeteg ember érdeklődik irántuk és hogy ezt ők kihasználják.De ez nincs mindig így.Mondjuk én amennyit láttam többnyire azt figyeltem meg,hogy a fiatal,szépfiúk valóban könnyebben félre tudnak lépni,de láttam már kivételeket is,szal ez nem mindig érvényesül.

A csúnya srác + szép barátnő páros viszont azért veszélyes,mert ha a csúnya fiú tisztában van vele,hogy nem egy adonisz,akkor mindig félteni fogja a barátnőjét mindentől és féltékeny lesz mindenkire.Mert fél,hogy neki nincs esélye a szépfiúkkal szemben.Pedig ha igazán erős a kötelék kettőjük között,akkor nem kell félni.

2011. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Bzonyos pénzösszeg felett már nem csúnya a férfi..
2011. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Ezt így nem lehet megmondani. Egy csúnyább srác meg kb az őrületbe kergetné a féltékenységgel a túl jó csaját, mivel minden egyes nála helyesebb férfira féltékeny lenne. Meg állandóan azzal jönne hogy nem érdemli meg a csajt, stb, és ez idegesítené a csajokat. Én azt mondom hogy az az egészséges ha mindenki kb a saját magához illő párt találja meg. Persze ettől függetlenül előfordulhat hogy egy gyönyörű lány egy csúnyább srácba szeret bele vagy fordítva...de mint mondtam ez sokszor lehet probléma forrása, láttam már 1-2szer.


Hűséget meg nem lehet ez alapján mérni. Mások elmondása szerint jóképű srác vagyok és csajokon is észreveszem hogy sokszor próbálkoznának meg minden, csak mindegyik tudja hogy van barátnőm már több éve és esélyük sincs így, mivel szeretem és ennyi :D

2011. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én szép is vagyok, meg hűséges is na? :) 21/f
2011. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!