Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak vagy a nők hűségeseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak vagy a nők hűségesebbek?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint valami megváltozott így a 21. század elején. A nők sokkal „erőszakosabbak” és kezdeményezők, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt. A magabiztos, emancipált nők átvették a „vadász” szerepét, míg a férfiak inkább kezdenek elpuhulni, elnőiesedni. A férfiak egyre jobban vágynak a tartós, kiegyensúlyozott párkapcsolatra, még a nők egyre kevésbé. Ti hogyan látjátok?
2010. jan. 24. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Én magam tapasztalom, hogy egy nyálas, elpuhult f*sz lettem, amint átléptem 2x-et, és most tartok 25 évesnél. Én nem tudom, miért. Régebben nem ilyen voltam...
2010. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőkém, rábactál. Nálam épp fordítva van, kedves fiú voltam, de amikor rádöbbentem a kérdésben is leírt dolgokra, plusz arra hogy a nők jelentős része (habár korántsem mind) ennek ellenére nem tudja megtagadni a természetét, és nagyon is élvezi ha a férfi úgymond uralkodik rajta, csak a léc került egy csöppet magasabbra, akkor elkezdtem elvadulni. És bizony mondom néktek működik.

Viszont, hogy a kérdésre is válaszoljak, mindig hűséges voltam az aktuális partneremhez. 27 vagyok amúgy.

2010. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyformán hűségesek, ez igazából egyén függő.
2010. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, első vagyok, én, ha uralkodtam, vagy uralkodni akartam egy lányon, mindig elmenekült.
2010. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Én négykézlábra ereszkedem, hogy könnyebben fejbe rúghassanak. Szerintetek elpuhultam?
2010. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint ezt nem lehet általánosítani,mindkét nem képviselői közt akad ilyen is,olyan is.

Szerintem ha igazán szeretsz valakit,legyél akár férfi akár nő,nem csalod meg a párod.

2010. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egyénfüggő. szerintem nincs olyan, hogy a ffiak vagy a nők. nem lehet általánosítani. én spec a ffiak hűtlenségét tapasztaltam inkább, mivel alapvetően hűséges és odaadótípus vagyok. egy srác volt, akit megcsaltam egy hosszú kapcsolatból jöttem ki, ami nagyon megviselt, és igazából nem is tudtam úgy ránézni a srácra, mint társ. csak fiatal voltam és hülye és így is belementem. azóta volt már 7 hónapos kapcsolatom is és most vagy egy 1 éve tartó. egyiket se csaltam meg.

19/l

2010. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem már vertek át, viszont én nem tudom elképzelni, hogy megcsaljam a párom, de uralkodni sem szeretnék rajta. Vannak dolgok amikben másképp gondolkozunk, de ahelyett, hogy a másikra erőltetnénk az akaratunkat, mindent meg kell beszélni, és közös nevezőre kell jutni. Az, hogy egy kapcsolatban az egyik fél elnyomja a másikat, senkinek sem jó, bár vannak olyan beállítottságú emberek, akik ezt igénylik, és olyan helyzetben, ahol nekik kell vezető szerepet vállalniuk, döntéseket hozniuk, nem érzik jól magukat.
2010. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem nem nemtől függ hanem személyiségtől
2010. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!