Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik akkor hűségesebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik akkor hűségesebbek vagy hűtlenebbek inkább, ha látják hogy a csajuk nem ostoba, azaz hamark iszimatolnak mindent, és féltékenykednek, vagy inkább akkor ha engedékenyek, bizalmasak a nők?

Figyelt kérdés
tehát a pasi akkor hűtlen, ha a csajuk gyanúsítgatja őket, hisztisek, vagy inkább akkor, ha nem azok, és pont a jóhiszeműségük miatt ezt kihasználva kavarnak félre?
2011. márc. 25. 02:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én semmiképpen nem kavarnék félre, viszont, ha sokat hisztizne a csaj, akkor előbb elhagynám és keresnék mást.

Szóval ne hisztizz, keress hűséges barátot, és ne gondolj arra, hogy megcsal, mert nem minden fiú csalja a barátnőjét. Sőt, egy jó párkapcsolatban senki.

2011. márc. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A túlzott gyanúsítgatások, szimatolgatások miatt is menelülőre foghatják, a túlzott engedékenység, vakság is bizonyos helyzetekben (nem emiatt!) arra késztetheti őket, hogy más után nézzenek. A bizalom nagyon fontos egy jó párkapcsolatban, azt értékelik!
2011. márc. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ettől függ. Rengeteg mástól. Pl.: otthon megkap-e mindent, amire szüksége van, vagy alapvetően milyen típus? Van aki sohasem tud megváltozni.
2011. márc. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ettől függ. Ha a csaj bízik benne, és a pasi szereti, akkor nem fogja megcsalni. Mert feltehetőleg a csaj azért bízik benne, mert tudja, hogy bízhat.

Ha állandóan féltékenykedik, meg hisztizik, szerintem az se ad okot a megcsalásra, csak előbb utóbb idegesítő és elhagyják.

Ez csak is a pasi személyiségétől függ (mármint hogy képes-e megcsalni), meg a szerelme mélységétől.

2011. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A pasik akkor hütlenebbek, ha nem szeretik a barátnöjüket.

Kész, ennyi, nem kell ezt túl ragozni.

Ha valakit szeretek, szerelmes vagyok akkor nem fogok mással ágybabújni, mert szeretem és tisztelem a párom.

2011. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!