Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy hallottam hogy a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy hallottam hogy a lányokat többekközött ugy lehet "magunkba bolondítani" hogy ha kicsit bunkók vagyunk velük (vagy valami ilyesmi), ez igaz?

Figyelt kérdés
de nekem ha tetszik vagy már többet is érzek iránta akkor én nem tudok bunko lenni vele ilyenkor mi a teendő?
2012. jan. 25. 08:43
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Utolsó, attól, hogy önmagában valaki kedves, még nem fog kelleni. Persze mindenki kedveset akar, aranyosat, tündibündi pasit, csak épp a szerelem az, ami közbe szól. Tehát az, hogy ki iránt fogjuk azt a bizonyos pluszt érezni, nem a kedvesség függvénye. Egyébként volt nekem is "kedves" barátom, azt leszámítva, hogy nagyon jól éreztem magam vele, tényleg egy aranybogárt volt (és még nem is nézett ki rosszul) sajnos a világon nem mozgatott meg bennem semmit. Viszont volt olyan, hogy első látásra szerelmes lettem egy igazi "bunkóba" (nem a sittes, tanulatlan tahó proli kategóriát kell ez alatt érteni), aki nyers volt, cinikus, nemtörődöm és félelmetesen okos, éles eszű kritikus. Ő vonzott. Az okát nem tudom.
2012. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

# 26


egyetértek, a lányok a sittes stílusba szerelmesek, mert az nekik az izgalmas, persze az már annyira nem tetszik nekik, amikor ők kapják az alázást a bunkó pasitól

de ismerek olyat, aki még ennek is örült, mert azt hitte ez a kapcsolat sava-borsa, ettől izgalmas a kapcsolat és ez a forró, szikrázó szerelem jele


a nők annyira buták és még hazudnak is arról, hogy mi tetszik nekik...


jó fiúként akkor kellesz, ha van pénzed, amit lenyúlhatnak és kinyalod a feneküket


persze az igazi nyerő kombináció: bunkó és gazdag

2012. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
40%

Úristen,annyira brutálisan szánalmasok ezek a vélemények!mint pl az utolsó komment is!

nem is csodálom,h az ilyenek egyedül vannak!

2012. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

|Digo válasza:


|Én pedig nem egy sztorit hallottam ahol a kedves, és |előzékeny "jófiút" megcsalták mert nem volt elég izgi, és |túl kényelmes/unalmas volt hogy mindent megadott. Gondolom |nektek is ismerős a történet.


Igen, erre találták ki a kommunikációt. Tény, hogy egy olyan pasi, akivel az ember lánya békében és harmóniában elvan az hosszú távon unalmassá is válhat. Ez van velem is. De az ember ilyenkor csak szól a kis párjának, hogy rázzuk fel a szürke hétköznapokat. És voi lá!

Szóval amelyik lány nem tudja kinyitni a pici száját és elsóhajtani az óhaját az a világ legtökéletesebb fickója mellett is halálosan boldogtalan lesz, merthogy tudtommal egy férfi sem gondolat olvasó!


22/L

2012. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
51%

Lányok, ne is magyarázkodjunk tovább ezeknek az ökröknek, mert úgysem értik meg, hiába mondjuk el nekik százszor, mert buták, mint a föld.. Az ilyenek megérdemlik, hogy egyedül maradjanak vagy egy ócska semmirekellő plázak*rvával, az való nektek, ti majmok!

Csók...


19L

2012. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Tény, hogy egy olyan pasi, akivel az ember lánya békében és harmóniában elvan az hosszú távon unalmassá is válhat.


ebben benne van a kulcsszó,harmónia

nálam ez a szó mondhatni h a tökéletességre-megértésre utal és ha ez valakinek egy idő után unalmas lesz hát...

2012. jan. 26. 06:23
 37/39 anonim ***** válasza:
Jó hiába mondjátok hogy nincs így, ez megy sajnos sok esetben. A környezetemből is legalább 10 példát tudnék mondani, hogy megcsalták a pasit, volt hogy az esküvő után fél évvel, egy pénzesebb miatt, vagy volt hogy csak mert kalandot keresett. Persze férfiban is van ilyen, de tény hogy sok lány -főleg a fiatalabb, 20 körüli korosztály- hajlamos erre.
2012. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Talán az a baj, hogy túl sokat foglalkoztok azzal, hogy szeressenek.Elősször szeressétek magatokat a többi majd jön magától.


1. Tessék szépen azokkal foglalkozni, akik nem felszines ribancok még akkor is ha kevés van belőlük(ha dögös,jó csaj de felszines, h*lye akkor észre se kell venni).

2. semmikép nem kell bunkó lenni, csak független(élvezed az életed egyedül is, nem mész mindenhova a csajjal, jársz havorokkal is stb.)

2012. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nálam a "rossz fiú"= pajkos és vicces, igazából úgy nyomul, hogy nem bunkó, nem erőszakos és ahogy rám néz és mosolyog már kb lecsúszik rólam a bugyi :D végeredményben cuki lesz és szexi, de nem b*zis.
2013. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!