Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeret a párom. De én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret a párom. De én őt rettenetesen. Lenne esélyem valahogy újra magamba bolondítani?

Figyelt kérdés

Eléggé kiábrándult és sok rosszat gondol rólam. Először ezek megváltoztatásával kezdeném.

2 hónapja szakitott, mert megismert valaki mást. Most, hogy kidobta a csaj újra beszélünk egymással. De nem szeretne hallani a régi dolgainkról, azt mondja már túl van rajtam és kér hogy én is tegyem túl magam. De nekem ez nem ilyen egyszerü, ő volt az életem! Semmit nem szeretnék jobban mint újra együtt lenni vele de úgy érzem itt már minden veszve van. Mégsem tudok belenyugodni. Szeretném megpróbálni ami tőlem telik, szeretnék úgy viselkedni hogy újra belémszeressen és akkor talán visszajönne hozzám. Most kb barátként kezel. Msnen beszélünk, személyes tali nagyon ritka. Mintha kerülne. Semmi esélyem, ugye? :(


2011. febr. 22. 11:38
 1/7 sz12 ***** válasza:

Próbáld meg tényleg elfelejteni, tudom nem könnyű, de utána neked is jobb lesz.

Szerintem ha már 1x szakított egy másik lány miatt, akkor már nincs értelme, és főleg hülyeség ha miatta akarsz úgy viselkedni ahogy, senki miatt ne változz meg!

(de ez csak az én véleményem:))

2011. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szvsz szinte semmi.

Soha ne mondd, hogy soha... de ne reménykedj.

Leggyorsabb út az egyenes: kérdezz rá, emlékszik-e milyen jó volt, mikor együtt (ide jön egy kellemes közös emlék), meg amikor (egy másik). Aztán megkérdezed, hogy elképzelhetőnek tartja-e, hogy egyszer újra összejöttök?


De ha már eleve úgy nyit, hogy nem akar hallani a régi dolgaitokról, és tedd magad túl rajta, akkor ne fuss olyan szekér után, ami úgysem vesz fel.

Tudja, hogy te még vársz rá (egy darabig), ha akar valamit, majd lépni fog.

De a legjobb az lenne neked, ha lefoglalnád magad, minél kevesebbet beszéltek egy ideig, és keresel valaki mást.

2011. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tudom okosabb lenne elfelejteni de képtelen vagyok rá. A jó dolgokról szívesen hall, a problémákat is meg tudtuk eleinte beszélni nem zárkózott el de mostanában már nem akarja meghallgatni. Azt mondja csak veszekeszem vele. Ez mindig is jellemző volt rá, ha azt mondtam süt a nap akkor is rámfogta hogy veszekszem. Nem tudom ennek mi volt az oka, de most is ez van. Kerülöm pedig hogy megbántsam, sarokba soritsam vagy veszekedjek mert ez sokszor volt probléma. Ellehetetlenül a kommunikációnk, nem csoda hogy itt lyukadtunk ki.

Ha nem is kaphatom már vissza, azt szeretném elérni hogy azt lássa megváltoztam, hogy aranyos és imádnivaló lettem aki soha nem veszekszik, nagyon megértő és türelmes szeressen velem msnelni várja mikor beszélhetünk és látni is akarjon. Nekem ennyi első körben elég. Próbálkoztam ismerkedni, de nem érdekel senki amig a szívem az Övé. Nem tudok mással lenni. Változtattam a külsőmön, és viselkedésben is sokat változtam azóta ezeket megdicsérte de egyenlőre semmi több... azt hittem egy kicsit csökkent a távolság köztünk de tegnap azt irta lehet hogy soha többé nem kéne beszélnünk mert nem tudok mást csak veszekedni :O Értetlenül álltam előtte, átolvastam háromszor is a naplózást de nem találtam veszekedésre utaló szavakat egyet se.

Nekem úgy tűnik mintha az eszével is ellenem küzdene, hiába a jó dolgok, a pozitiv változás, lebeszéli magát rólam mégis. Nagy nehezen elértem hogy elgondolkozott a folytatáson(újrakezdésen) de akkor is azzal "etette magát" hogy ugyse müködne ezért elvetette az ötletet. Miért nem képes tiszta lappal inditani, miért jár az eszébe folyton hogy ugyse fog müködni? Nem mondogatni kéne, hanem megpróbálni mert lehet hogy nincs igaza. Nekem ez túl bonyolúlt, örök titok volt a kapcsolatban végig pedig 3 évet voltunk együtt de sohanem tudtam mit miért gondol, tesz. Köszönöm szépen a segitségeteket!

2011. febr. 22. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem vagy képes elfogadni,hogy NEM KELLESZ NEKI?Nem akar téged és kész.Továbblépett.Ennyi.Ha nem vagy képes felfogni,akkor meg ne őt zaklasd,hanem őrlődj magadban.Nem lebeszéli magát rólad,hanem egyszerűen nem szeretne veled soha többé együtt lenni.Elég volt neki 3 év.
2011. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kértem fejmosást, főleg nem egy ismeretlentől veled valami nincs rendben ha igy fel tudod magad húzni teljesen vadidegen emberek dolgain. Kivánom kerülj hasonló helyzetbe és majd átérzed mennyire esik jól adott esetben ez a fajta leoltás. Ha csak így tudsz hozzászólni attól inkább kímélj meg! Köszi!
2011. febr. 22. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem húztam fel magam.Normális választ adtam szerintem.Csak próbáltam kicsit világosítani a helyzeteden,mert én is voltam már ebben a cipőben.
2011. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a hozzászólóval és ezt ne úgy vedd, hogy ellened vagyunk... egyszerűen csak magadnak okozol még több kárt, ha tovább nyaggatod a srácot, mert az lesz a vége, hogy ő fog majd neked durván visszaválaszolni, mert nem értesz a szép szóból és majd elfogy a türelme.Járj el szórakozni ismerkedni a barátnőiddel, legyél mosolygós és sikered lesz.

Ő is többre fog tartani téged, ha látja, hogy nélküle is vígan tudod élni az életed, mint hogy utána sóvárogsz.

2013. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!